Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Іван Різак звертається до Геннадія Москаля, Михайла Рівіса, Богдана Андріїва з проханням особисто підтримати проведення в Ужгороді визначного наукового форуму

Голові Закарпатської обласної державної адміністрації

Москалю Геннадію Геннадійовичу

Голові Закарпатської обласної ради

Рівісу Михайлу Михайловичу

Ужгородському міському голові

Андріїву Богдану Єфстафійовичу

Копія:Верховна Рада України, Кабінет міністрів України, Адміністрація Президента України, Міністерство освіти і науки України, Ужгородський національний університет

 

Шановні Геннадію Геннадійовичу, Михайле Михайловичу, Богдане Єфстафійовичу!

Насамперед засвідчую Вам свою повагу і звертаюсь до Вас з особистим проханням та висловлюю свою приватну ініціативу.

У зовсім недавній розмові з директором Інституту фізики напівпровідників імені В.Є. Лашкарьова, академіком НАН України  Олександром Євгеновичем Беляєвим дізнався про прийняте рішення провести в жовтні цього року на базі Ужгородського національного університету VІІI Українську наукову конференцію з фізики напівпровідників (УНКФН-8), присвячену 100-річчю Національної академії наук України (http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Announcements/Pages/View.aspx?MessageID=3815) , (https://sites.google.com/site/uscsp6/organizatori) .

Закарпаття в керівництві конференції представлятимуть ректор УжНУ професор Смоланка В.І. та проф. Височанський Ю.М., член-кореспондент НАН України, завідувач кафедри фізики напівпровідників УЖНУ.

Працюватиме і локальний організаційний комітет.

Хочу підкреслити, що проведення такого авторитетного наукового форуму в ювілейний рік для НАН України є дуже серйозною подією для нашої області, а також серйозним визнанням УЖГОРОДСЬКОЇ ШКОЛИ ФІЗИКІВ, на авторитет якої працювали і працюють тисячі людей у співпраці з багатьма науковими групами України та світу.

Очікується приїзд на конференцію сотень українських і зарубіжних  вчених зі світовим іменем.

Переконливо прошу Вас надати всебічну (організаційну, інформаційну, фінансову тощо) допомогу керівництву конференції, що сприятиме новому поштовху для розвитку науки у краї, сприятиме підвищенню його авторитету в українських та світових наукових колах.

Із задоволенням констатую, що вирішення проблем розвитку науки в Україні стоїть на постійному контролі у Глави держави, керівництва уряду ,парламенту керівництва МОН та їх підрозділів на місцях, в інших зацікавлених міністерств і відомств.

Шановні керівники області та обласного центру!

Знаю, що і кожен із Вас робить і на посадовому, і на особистому рівні все можливе для підтримки науки та науковців краю, за що Вас щиро поважають в науковому середовищі.

Підкреслюючи ще раз неординарність такої конференції для нашого краю, дуже прошу Вас взяти на особистий контроль підготовку цього заходу, нагородити кращих фізиків-науковців регіональними відзнаками, клопотати перед керівництвом держави, керівництвом МОН про нагородження державними нагородами та відомчими відзнаками найбільш визначних вчених-фізиків з фізики напівпровідників.

Дуже сподіваюсь на Вашу скору зустріч з керівництвом VIII Української наукової конференції з фізики напівпровідників для обговорення нагальних питань для її проведення на високому рівні.

Надіюсь на розуміння.

З повагою,

Різак Іван Михайлович,

народний депутат України четвертого скликання,

доктор фізико-математичних наук,

ЧЛЕН УКРАЇНСЬКОГО ФІЗИЧНОГО ТОВАРИСТВА,
колишній старший науковий співробітник НДІ фізики і хімії твердого тіла УжНУ

м. Ужгород,

Вул. Перемоги, 173, кв.28

27.03.2018

 

 

 

СВІТОГЛЯД