Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Іван Різак — Президенту України: Немає сумніву, що вже скоро причетні всі причетні до цього страшного злочину та організації цькування дружини в УжНУ будуть відповідати згідно чинного законодавства України. Проте за Вашої підтримки все це відбудеться набагато раніше.

 

Іван Різак — Президенту України: Розслідування цього страшного злочину не ведеться. Правоохоронці так не дали відповідей на питання експертів ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)) , продовжують де-факто ігнорувати звернення народних депутатів України, а більшість їх відповідей інакше як глузуванням над українським суспільством не назвеш.

 

Іван Різак — Президенту України:Тому вкотре звертаюсь до ВАС за допомогою в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак ОлексіІвановичй , 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий інспектор ДПА в Закарпатській області).

 

Іван Різак — Президенту України: Залишаюсь твердо переконаним, що злочинці не повинні залишатися безкарними, якими б впливовими вони не були, якими б ресурсами не володіли, якого б рангу посадовці в правоохоронній системі разом з представниками політико-бізнесових груп їх не покривали.

 

Іван Різак — Президенту України: Не понесли відповідальності згідно чинного законодавства і посадовці Ужгородського національного університету, які грубо порушили трудове законодавство відносно дружини.

 

Іван Різак — Президенту України: Інформую Вас, що організована злочинна група, яка жорстоко і цинічно вбила мого єдиного сина Олексія, продовжує спокійно існувати та нести небезпеку українському суспільству.

 

25.05.2018. ВАЖЛИВЕ ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Президенту України

Порошенку Петру Олексійовичу

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

 

Вельмишановний пане Президенте України!

Інформую Вас, що організована злочинна група, яка жорстоко і цинічно вбила мого єдиного сина Олексія, продовжує спокійно існувати та нести небезпеку українському суспільству. Не понесли відповідальності згідно чинного законодавства і посадовці Ужгородського національного університету, які грубо порушили трудове законодавство відносно дружини.

 

Залишаюсь твердо переконаним, що злочинці не повинні залишатися безкарними, якими б впливовими вони не були, якими б ресурсами не володіли, якого б рангу посадовці в правоохоронній системі разом з представниками політико-бізнесових груп їх не покривали.

Тому вкотре звертаюсь до ВАС за допомогою в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області).

Розслідування цього страшного злочину не ведеться. Правоохоронці так не дали відповідей на питання експертів ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)) , продовжують де-факто ігнорувати звернення народних депутатів України, а більшість їх відповідей інакше як глузуванням над українським суспільством не назвеш. Шкодую, що так склалося, бо таке відношення до Конституції України, Законів України підриває у людей віру у справедливість, послаблює державність, несе загрозу безпеці як окремим громадянам, так і країні в цілому.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Немає сумніву, що вже скоро причетні всі причетні до цього страшного злочину та організації цькування дружини в УжНУ будуть відповідати згідно чинного законодавства України. Проте за Вашої підтримки все це відбудеться набагато раніше.

Вірю, що у  боротьбі за справедливість, особливо коли мова йде про честь невинно убієнного молодого громадянина України, якому держава не змогла забезпечити основоположне право – ПРАВО НА ЖИТТЯ –  об’єднаються і вище політичне керівництво держави, і депутати Верховної Ради України, і представники громадянського суспільства, і міжнародна спільнота…

Уже спільними зусиллями дуже багато зроблено, за що я всім щиро вдячний. Ця мафіозна  гідра за підтримки транснаціональної злочинності, яка дозволяє собі вбивати наших дітей, повинна раз і назавжди відійти в минуле…

ТАК І БУДЕ.

Надіюсь, що вже найближчим часом за Вашої допомоги перші керівники правоохоронних органів будуть інформувати парламент та українське суспільство про розкриття цього страшного злочину, а також поіменно назвуть всіх причетних до вбивства Олексія та знищення моєї сім’ї.

Продовжую сподіватися на Вашу підтримку.

З глибокою повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

25.05.2018 iwanrizak@gmail.com         дом. т-н. (0312)656575, моб. т-н. 0673120099

СВІТОГЛЯД