Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...11.06.2018. ВАЖЛИВЕ ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА

Верховна Рада України, Кабінет міністрів України, Адміністрація Президента України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини,

ГПУ, СБУ, МВС, НПУ, ДФС, МОН, ДІНЗ,

народним депутатам України,

До небайдужих людей України, Європи, світу (32)

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

Змушений Вас вкотре інформувати, що правоохоронна система не взяла до уваги наведені мною та висококваліфікованими експертами-криміналістами аргументи та не почала нового розслідування політичного вбивства мого єдиного  сина Олексія , а матеріали кримінального провадження так і залишились засекреченими. На жаль, правоохоронці жодного разу за багато років так і не проінформували суспільство про хід розслідування цього резонансного злочину.

Тому і звертаюсь до ВАС за особистою підтримкою в межах повноважень, визначених законодавством, в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області) та публічного контролю за ним.

Дуже сподіваюсь, що за Вашої допомоги ми всі отримаємо відповіді на питання ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)), а це, в свою чергу, дасть можливість встановити та притягнути до відповідальності всіх причетних до вбивства сина.

Надіюся на Ваше сприяння і у відновленні трудових прав дружини в Ужгородському національному університеті та відповідне реагування центральних органів влади на це питання.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Залишаюсь твердо переконаним, що тільки за підтримки політичного керівництва держави, народних депутатів України, представників громадянського суспільства вбивство сина може бути розкрито в найкоротші терміни.

Користуючись нагодою, висловлюю щиру подяку всім, хто не залишився байдужим та відреагував на мої звернення, бо тільки спільними зусиллями можливо відновити справедливість у правовому полі України.

 

З глибокою повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

11.06.2018

iwanrizak@gmail.com         дом. т-н. (0312)656575, моб. т-н. 0673120099

 

СВІТОГЛЯД