Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...19.09.2018. ВАЖЛИВЕ ЗВЕРНЕННЯ ІВАНА РІЗАКА

Голові Верховної Ради України

Парубію Андрію Володимировичу

Копія : Кабінет міністрів України, Адміністрація Президента України, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини,

ГПУ, СБУ, МВС, НПУ, ДФС, МОН, ДІНЗ,

народним депутатам України,

До небайдужих людей України, Європи, світу (36)

Різака Івана Михайловича, що проживає за адресою:

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

 

 

Шановний Андрію Володимировичу!

 

Вкотре звертаюсь до ВАС за допомогою в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 – 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області).

Інформую Вас, що правоохоронці так і не відновили розслідування цього страшного резонансного злочину.

Нагадаю, що мене так  і не визнали потерпілим у цьому кримінальному провадженні, не ознайомили з результатами судмедекспертизи засекретили від мене матеріали кримінального провадження. Залишаються невідомими справжні час і місце скоєння вбивства сина…

Немає відповідей на питання експертів ((http://svitohlyad.info/?p=103524), (http://svitohlyad.info/?p=102961)).

Продовжую сподіватися, що за Вашої підтримки будуть відновлені трудові права дружини в Ужгородському національному університеті, які цинічно порушили заднім числом у жовтні 2014 року.

Детальніше за адресами (http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/).

Твердо вірю, що справедливість повинна перемогти, а винні понесуть відповідальність згідно чинного законодавства України.

Дуже чекаю на Ваші відповідні доручення Генеральній прокуратурі України, Службі Безпеки України, Міністерству внутрішніх справ України, керівництву НПУ, міністерству юстиції сприяти відновленню досудового розслідування вбивства сина Олексія та забезпечити його об’єктивність та законність.

Продовжую сподіватися на Вашу підтримку.

З глибокою повагою,

Різак Іван Михайлович, народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різак, безробітний.

19.09.2018

СВІТОГЛЯД