Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Іван Різак з дружиною Галиною привітали Марію Холопік з Днем народження

Шановна Маріє Михайлівно!

Дорога сестричко!

 

Щиро вітаємо Тебе з Днем народження!

Бажаємо щастя, добра, благополуччя, оптимізму, нових звершень і життєвих перемог!

Напевно, в цей день без пафосу підкреслимо, що цінуємо в тобі справжню жіночість, яка поєднується з надзвичайною мужністю і стійкістю, професіоналізмом і твердими життєвими принципами.

Ти завжди для нас - Людина, на яку можна покластися і яка прийде на допомогу незалежно від різних життєвих обставин.

Переконані, що в Тебе попереду десятки років активної професійної роботи, сімейного щастя і нові заслужені нагороди.

Хоча основну нагороду в житті ти здобула – любов рідних і повагу від суспільства і колег по роботі.

До речі, в різних куточках України та світу.

Завжди чекаємо Тебе в гості. Завжди раді зустрічі, спілкуванню і не тільки ми, на твоїй малій батьківщині.

Користуючись нагодою, ще раз дякуємо тобі за підтримку!

Гордимося Тобою!

Хай щастить і УДАЧІ у всьому!

З повагою,

Галина та  Іван

4.11.2018

Наша довідка

Марія Михайлівна Холопік (дівоче прізвище  – Різак) – рідна сестра екс-губернатора Закарпаття Івана Різака

Холопік Марія Михайлівна – лікар-невропатолог Військово-медичної служби ВМУ СБУ в Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області

Народилася 04 листопада 1958 року у селі Бобовище Мукачівського району Закарпатської області. Чоловік – Холопік Олексій Олександрович, полковник запасу СБУ,екс-заступник начальника УСБУ в Рівненській області.

Освіта – вища, закінчила медичний факультет Ужгородського державного університету (1982 р.). Працювала лікарем-нейрохірургом у обласному нейрохіругічному відділенні Рівненської міської лікарні (1983-1986, 1988-1992 рр.). Навчалась в клінічній ординатурі за спеціальністю «нейрохірургія» в Київському науково-дослідному інституті нейрохірургії (1986-1988 рр.). Із 1992 р. − лікар-невропатолог ВМС ВМУ СБУ в УСБУ в Рівненській області. Кандидат медичних наук за спеціальністю «нейрохірургія», лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії. Співавтор багатьох наукових праць.

Голова профспілкового комітету Управління Служби безпеки України в Рівненській області (з 2000 р.).

Нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації (2011 р.), Почесними грамотами Рівненської обласної ради (2001 р., 2007 р.). Неодноразово відзначалася грамотами УСБУ в Рівненській області, нагороджена нагрудним знаком «Почесна відзнака Управління Служби безпеки України в Рівненській області» (2012 р.).

Також нагороджена грамотою Професійної  спілки працівників  державних установ України, грамотою Федерації профспілок Рівненської області, Почесними грамотами Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ.

Здобула звання «Жінка року – 2008» у номінації «Жінки − працівники органів прокуратури, МВС, СБУ».

Включена до сьомого випуску біографічного довідника «Хто є хто на Рівненщині»,  присвяченому відомим діячам науки, культури, політики, представникам владних та бізнесових структур (2010 р.).

СВІТОГЛЯД