Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Іван Різак вкотре зазнав фіаско у боротьбі за свої права (оновлено)

 

Львівський бізнесмен і власник кількох київських фірм Богдан Комарницький не без допомоги кількох відставників «під прикриттям» неіcнуючого ОСББ вирішив забрати квартиру у екс-губернатора Закарпаття Івана Різака

 

За нашою інформацією власником цієї великої за ужгородськими мірками квартири Іван Різак став у 2003 році за сприяння тодішнього Глави Адміністрації Президента України Віктора Медведчука і пропозицією тодішнього мера Погорєлова. Саме це житло і придбав Іван Різак після продажі попередньої квартири на вул. Насипній .
Ця квартира відома тим, що її кілька разів опечатували під час трьох арештів Івана Різака у 2005 році. Разом з іншими особистими речами екс-губернатора була під арештом кілька років.
Час  створення ОСББ невідомий , бо документи засекречені.
Різак пробував з ними ознайомитися, неодноразово звертаючись в мерію і до правоохоронців.
Жодного разу рахунки за послуги Різаку   не виставлялися, претензій не було. Прибирання території теж не було (в даному випадку це не важливо).Різак робив це сам, або платив готівкою.

Так було завжди і до  так званого створення ОСББ.
При цьому завжди оплачував офіційно послуги згідно договору з ЖЕКОМ (ЖИТЛОСЕРВІС») (з інших ніхто не звертався укладати чи інформувати, де можна домовитися за послуги). Платіжки для ознайомлення надав. (вони деякі повторюються, бо хотіли засканувати краще. ). Жодного боргу, якщо уважно вивчати платіжки, немає.
Жодного разу оплата з ЖИТЛО-СЕРВІС, як помилково перерахована, не повернулась до адресата.
Різак розуміє, що чогось добитися неможливо.
І це не звязано з ОСББ. Це просто привід для чергової атаки на екс-губернатора з боку тих, хто обіцяв йому пекельне життя. До речі, родина відомого одіозного полковника Лізанця теж володіє квартирою у цьому будинку.
І можливість захопити безкоштовно його майно
Жодної гривні заборгованості за комунальні послуги, газ, воду, електрику сміття, нерухомість немає. До речі, газ Різаку одного разу теж хотіли відрізати. Визнали пізніше, що помилково.
Все це продовжується вже півтора десятка років, а після вбивства сина атаки на нього і дружину тривають неперервно…
На цей раз львівський бізнесмен і власник кількох київських фірм Богдан Комарницький не без допомоги кількох відставників «під прикриттям» неіcнуючого ОСББ вирішив забрати квартиру у екс-губернатора Закарпаття Івана Різака.
Іван Різак вирішив не судитися в місцевому суді, бо результат відомий. Тим більше, що на стороні Богдана Богдановича брати Андріїви (земляки з Комарницьким) з командою.
Може хтось і прийде на допомогу Різаку. Час покаже.
ВОНИ перемогли вчергове…

 Виходячи з вищенаведеного і не тільки можемо констатувати, що ніякої заборгованості перед НЕІСНУЮЧОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ за НЕІСНУЮЧІ послуги в Різака не було і немає. Всі оплати колишньому ЖЕКУ (ЖИТЛОСЕРВІС) Різак сплачує вчасно, як робив це завжди, навіть перебуваючи на високих посадах.

Та й членом ОСББ Різак ніколи не був (не тому, що не хотів, а його не хотіли там бачити).

За рейдерство і бандитизм відповідати прийдеться. Може і не в Ужгородському суді, але прийдеться. Уже скоро.

Правда, Івану Різаку вже і сина ОЛЕКСІЯ не повернути, і втрачене здоров’я теж.

ЧОМУСЬ продовжуємо вірити, що СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПЕРЕМОЖЕ.

Меру Андріїву радимо додати гласності в роботі і познайомити жителів про ціни на послуги управляючих кампаній, зокрема по вул. Перемоги, 173. Цікаво, бо може тоді сантехніка і електрика можна буде хоч знайти за оплату.

Школа, що Андріїви впали так низько, що допомагають відбирати квартири у людей без причини. Колись може пригадають, хто їх підтримав у момент, коли у них відбирали бізнес і відселяли свавільно з Ужгорода…

 

001

 

 

 

002

 

 

З

Оплата за комунальні послуги 001001002003004005006007008009010011011012Kvytantsiya Rizak (2)

 

 

P.S. Іван Різак вкотре зазнав фіаско у боротьбі за свої  права. Не маючи жодного правового захисту, він прийняв єдино правильне рішення — капітулювати. Знайшлися ті, хто просто допоміг і оплатив рахунок.

За підсумком, екс-губернатор заплатив і ЖИТЛО-СЕРВІСУ і неіснуючому ОСББ за ненадані послуги. ВОНИ всі і справді переможці над Іваном Різаком. І над будь-якими поняттями (законністю тут і не пахне). Мабуть, далі буде…

 

 P.S. Чекаємо також на ремонт сходів і фасаду при вході в квартиру Івана Різака. Нагадаємо, що екс-губернатор зробив 100 відсоткову оплату робіт ще в серпні — вересні 2019 року. Керівництво Житлосервісу і ОСББ не тільки через своїх представників взяли гроші за роботи, а ще й більше розбили плитку і отримують насолоду…

Зміни будуть…

 

СВІТОГЛЯД