Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...



22.12.2019. Важливе звернення Івана Різака до Дмитра Разумкова

Голові Верховної Ради України

Разумкову Дмитру Олександровичу

Різака Івана Михайловича

м.Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28

 

Шановний Дмитре Олександровичу!

 

Прошу Вашої допомоги і підтримки в забезпеченні об’єктивного розслідування замовного політичного вбивства сина (Різак Олексій Іванович, 27.05.1989 — 16.11.2012, головний податковий  інспектор ДПА в Закарпатській області) у відповідності до чинного

законодавства та відновленні трудових прав дружини в УжНУ, цинічно порушених нинішнім керівництвом вузу у 2014 році.

Вже багато років звертаюсь до керівництва держави, бо змушує життя. Навіть при розгляді моїх звернень вже сотні разів порушені мої права.Точно не хочу поставати в образі жертви, але без контролю парламенту ці питання не зрушити з місця. Звичайно, дуже надіюсь, що нові керівники правоохоронних органів зроблять все можливе для відновлення законності.

Тому і прошу дати відповідні доручення, а також звернутися до керівників фракцій і груп, керівників комітетів Верховної Ради України розглянути можливість створення відповідної Тимчасової слідчої комісії. Тільки підвищення суспільної уваги до цього резонансного злочину – вбивства молодого державного  службовця у 2012 році — може забезпечити його об’єктивне розслідування і припинить тиск на чесних правоохоронців.

Детальніше:

(http://oleksiy-rizak.info/) та (http://svitohlyad.info/) (дуже погано, що так і не вдається відновити системну роботу цих сайтів через зовнішнє втручання).

Користуючись нагодою щиро вітаю Вас, Ваших рідних, колег з прийдешнім Новим роком. Бажаю щастя, добра, успіхів у законотворчій роботі.

З повагою,                                              

Різак Іван Михайлович,

екс-голова Закарпатської облдержадміністрації (2002 -2005роки), доктор фізико-математичних наук,

народний депутат України четвертого скликання, державний службовець першого рангу у відставці, голова Благодійного фонду імені безвинно убієнного Олексія Різака, безробітний.

22.12.2019

 iwanrizak@gmail.com         дом. т-н. (0312)656575, моб. т-н. 0673120099

001

 

СВІТОГЛЯД