Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується... Будемо послідовно добиватися того, щоб Шніцер відповідав згідно чинного законодавства.

Трагікомедія: «доктор» Роман Шніцер називає себе «смотрящим» за закарпатською медициною

Про це нас повідомили довірливо «випадкові» люди.

Член організованого злочинного угрупування Роман Шніцер називає себе тіньовим реальним начальником управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА.

Цей НЕЛЮД, якому вже давно згідно закону потрібно було заборонити займатися лікарською діяльністю. Переконані, що це станеться після притягнення його до кримінальної  відповідальності за співучасть у вбивстві державного службовця Олексія Різака та організації фальсифікації розслідування цього страшного злочину.

Заявляємо, що будемо послідовно добиватися того, щоб Роман Шніцер відповідав згідно чинного законодавства.

Застерігаємо політиків. які в обмін на обіцянки допомогти на виборах, призначають і дають широкі повноваження цьому «доктору», який давно вже втратив людські якості і реально ніколи не мав реального авторитету серед медиків і жителів області.

Такі регіональні діячі будуть нести політичну відповідальність перед своїми виборцями (звичайно, якщо хтось із них не постане на майбутньому судовому процесі над вбивцями Олексія Різака в роді співучасників злочину).

ДОВІДКОВО. В колективі «СВІТОГЛЯДУ» немає членів партії партії і активних учасників політичних процесів.

СВІТОГЛЯДІВЦІ