Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Провайдер ТРАНСКОМ вчора письмово визнав, що немає технологічних можливостей забезпечити роботу сайту http://svitohlyad.info/

Сайт СВІТОГЛЯД не працює вже півроку. Весь цей час працівники провайдера називали причиною системних збоїв недоробки розробників сайту.

Дискусія продовжувалась довгі місяці.

Провайдер ТРАНСКОМ вчора письмово визнав, що немає технологічних можливостей забезпечити роботу сайту http://svitohlyad.info/.

Ми визнали, що  потрібно шукати новий сервер для розміщення сайту. Хоча нам здається, що не так провайдер, а хтось ТРЕТІЙ був зацікавлений у припиненні роботи сайту. Дуже скоро дізнаємось і повідомимо наших читачів.

Не думаємо, що проблема зі свободою слова в області. Сайт просто не займав провідних позицій у інформаційному полі. Та й проблематика, яку ми піднімали, за великим рахунком зводилася до захисту прав сім’ї Івана Різака.

Тому до закриття сайту привела не позиція влади взагалі, того чи іншого правоохоронного органу.

Скоріше всього, це позиція певного злочинного клану з представництвом і у регіональній владі, і в правоохоронних структурах.

Того клану, який жорстоко вбив Олексія Різака, організував цинічне цькування його мами Галини Різак в УжНУ, забезпечив пекельне життя самому екс-губернатору Івану Різаку.

Злочинці це обіцяли, злочинці зробили. Шкода, що на захист прав конкретної сім’ї не став майже ніхто.

Але ми віримо, що зміни будуть і справедливість переможе.

Ми в це віримо. І робимо для цього все можливе. Хоча зараз і самі потребуємо допомоги. Насамперед у колег по цеху. Захистіть наш сайт, захистіть провайдера. Це потрібно нам усім… Без пафосу.

СВІТОГЛЯД житиме і доноситиме правду.

Світ не без добрих людей.

СВІТОГЛЯДІВЦІ