Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...16 00:00:00.09.2011 18 червня 2010р. ВАСИЛЬ КУЗЬО, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області: «Органами прокуратури І.Різак бувнезаконно притягнений до кримінальної відповідальності та арештований»  

Утверджуючи справедливість, завжди боронити права людей та їх гідність — незмінне життєве кредо відомого в нашому краї юриста та правозахисника Василя Кузя, який ось вже майже десять літ представляє на теренах Закарпаття Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Ніну Карпачову – ред.).

 

За окремим дорученням Н.І. Карпачової здійснював і перевірку всіх обставин, правових аспектів щодо притягнення до кримінальної відповідальності і арешту колишнього керівника області І.М.Різака, дійшовши висновку, що в цілому ця резонансна справа носить характер політичного замовлення. Будучи присутнім на засіданнях Апеляційного суду Івано-Франківськоїобласті, дійшов висновку, що органами прокуратури І.Різак був незаконно притягнений до кримінальної відповідальності та арештований. Про це я особистопоінформував Уповноваженого з прав людини. Мої висновки лягли в основу звернення Н.І.Карпачової до Верховного суду України. Переконаний, що її думку буде враховано при подальшому розгляді справи.

 

Газета»Верховина»
18 червня 2010р.