Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Продовжується жорстоке переслідування в УжНУ доцента кафедри органічної хімії Різак Галини Вікторівни, дружини Івана Різака. Хто зупинить чергове правове свавілля проти сімї екс-губернатора Різака ?

Те, що творить новий завідувач Онисько, організовуючи черговий «наїзд» на блискучого спеціаліста, високопрофесійного викладача і науковця Різак Галину Вікторівну, мабуть вже не дивує. Цей молодий чоловік, який не знає ні законів, ні нормативних документів за короткий час просто зруйнував навчальний процес, постійно погрожуючи Галині Вікторівні то звільненням, то рапортами… Трагедія його в тому, що дружина екс-губернатора настільки пунктуально і добросовісно виконує свої обовязки, що ПАН Онисько в черговий раз потерпить поразку. Тим більше, що декан хімічного факультету професор Лендєл постійно підкреслює, що до Галини Вікторівни немає претензій. Але в останній час і він почав підтримувати свого вихованця Онисько.

А це свідчить, що замовниками переслідування Галини Вікторівни стали «великі люди». Тим більше, що екс-губернатор Різак пробував захистити свою дружину, звертаючись і до керівництва хімічного факультету, і до керівництва УжНУ, але свавілля ніхто не припинив.

Може, панові Ониськові нагадали про старі кримінальні справи і його свалявські корені? Нагадали лизанці, генерали русини полковники гебеші, вучкани та інші? Але виконуючи їх замовлення молодий, але неперспективний доцент Онисько стає співучасником страшного злочину – як мінімум приховування вбивства Олексія Різака, сина доцента Галини Вікторівни та Івана Михайловича. а це трохи більше ніж просто корупція. «Палять» його земляки вже не як свого агента, а як » подєльніка». А це вже серйозна гра з вогнем.

Попереду в таких – лише лава підсудних і відповідальність за страшний і резонансний злочин.

Тримайтеся, Галино Вікторівно! Перелякане керівництво УжНУ Вам не допоможе. Але ми переконані, що час на захист чесного викладача має стати СБУ  та  прокуратура. Тим, хто поза впливом лизанців… Справедливість переможе!

Світогляд