Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Наша історія. 1996 рік, США. Іван Різак з авторитетними правниками-земляками на стажуванні в місті Сиракузи (ШТАТ НЬЮ-ЙОРК)

 

В кінці 1996 року Івану Різаку пощастило побувати на стажуванні в США з такими визнаними авторитетними фахівцями у галузі права як Володимир Лемак, Василь Ярема, Ганна Фазикош, Петро Кішко, Олександр Осипчук

Додамо тільки, що комісію по відбору кандидатів на цю поїздку очолювала відома в США, Україні та світі Діанна Дергак. Безпосередньо групу курирував під час перебування в США Андрій Мелешевич, нинішній ректор Києво-Могилянської Академії. Програма перебування в місті Сиракузи (ШТАТ НЬЮ-ЙОРК) була дуже насиченою. Формальні і неформальні зустрічі з політичною, бізнесовою, управлінською, науковою елітою міста тривали більшу частину доби. Вдалось навіть побувати на матчі з американського футболу, місцевому фестивалі… Зустрічі з мером міста, представниками органів місцевого самоврядування, представниками Конгресу Штату, представниками всієї розгалуженої юридичної системи держави, священослужителями тощо залишилися не тільки в пам’яті, а допомогли здобути знання і досвід, які учасники цієї програми стажування використовують у своїй роботі донині. Фото нагадують про цю непересічну тоді подію для наших земляків (зразу вибачаємось за якість фото, бо вони зроблені учасниками цієї групи любительськими фотоапаратами, але від цього менш цінними не стають).
На фото: Іван Різак на зустрічі з мером міста Сиракузи.
  СВІТОГЛЯД