Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Юридично розпочинає роботу Благодійний Фонд «Імені безвинно убієнного Олексія Івановича Різака». Засновником і Головою Фонду став батько Олексія — Різак Іван Михайлович, екс-губернатор Закарпаття (вересень 2002 – січень-2005 рр), народний депутат України четвертого скликання, кандидат фізико математичних наук з 1992 року, екс-голова парламентського комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків від Чорнобильської АЕС.

Олексій Різак , жорстоко вбитий 16 листопада 2012 року, навіки залишається з нами. Ми добємося відповідальності тих, хто залишив цю молоду людину життя. Ми віримо в справедливість! І разом з батьками Олексія Іваном Михайловичем та Галиною Вікторівною робимо все для цього можливе. Будемо підтримувати батьків і в тому, щоб максимально увіковічнити память про Олексія. І дякуємо тим, хто це допомагає робити, особливо представникам державних органів. Правоохоронцям поки що немає за що дякувати, але деяким незабаром буде не просто соромно….Спасибі, однодумці!Юридично розпочинає роботу Благодійний Фонд «Імені безвинно убієнного Олексія Івановича Різака». Засновником і Головою Фонду став батько Олексія - Різак Іван Михайлович, екс-губернатор Закарпаття (вересень 2002 – січень-2005 рр), народний депутат України четвертого скликання, кандидат фізико математичних наук з 1992 року, екс-голова парламентського комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків від Чорнобильської АЕС.

Різак Олексій Іванович

Народився 27 травня 1989 року в місті Ужгород у студентській сім’ї.

У 2006 році з золотою медаллю закінчив ужгородський багатопрофільний ліцей «Лідер».

У 2003 році з відзнакою закінчив музичну школу №1 імені П.І.Чайковського по класу «Шестиструнна гітара».

У 2010 році успішно завершив навчання в Академії адвокатури України, отримавши кваліфікацію бакалавра з права. Цього ж року став випускником  факультету підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Молодший лейтенант запасу.

У 2011 році закінчив з відзнакою денне відділення економічного факультету  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за напрямком підготовки «Економіка та підприємництво» та здобув кваліфікацію  магістра з фінансів.

У 2011-2012 роках працював економістом АК «Харківобленерго».

У 2012 році закінчив денне відділення магістратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  та здобув кваліфікацію магістр-юрист.

Професійний  спортсмен. Упродовж усього свого життя активно займався футболом. Протягом 2005-2006 рр. згідно з контрактом перебував у складі ФК «Закарпаття» (Вища ліга). У 2004-2005 рр. проходив навчально-тренувальні збори та виступав за юнацьку збірну України з футболу.

Останнім часом працював старшим державним податковим інспектором першого рангу Державної Податкової служби України в Закарпатській області.

16 листопада 2012 року був жорстоко убитий.

Радою експертів інтернет-видання «Світогляд» Олексій Різак визнаний переможцем у номінації «Найперспективніший представник закарпатської еліти ХХІ століття» (посмертно).

Олексію! Пам’ятаємо! Любимо! Спасибі Всевишньому, що Ти з нами був, є і будеш, єдиний навіки! Спасибі Тобі за спільно прожиті роки! Вічна Тобі пам’ять! ГОРДИМОСЯ ТОБОЮ, ЛЮБИЙ СИНУ, ДРУЖЕ, КОЛЕГО!

Батьки. Рідні, друзі, колеги із Закарпаття, з усіх куточків нашої держави, близького і далекого зарубіжжя.

Світогляд