Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Наша історія??? 7 00:00:00.01.2014 Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак — голові СБУ Якименку Олександру Григоровичу:Залишаюсь на тій позиції, що мого сина РІЗАКА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА вбили для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в області в рамках підготовки державного перевороту в Україні…

 

___.JPG_1

 

Різак Олексій

 

Шановний Олександр Григорович!

31 грудня 2013 року я отримав повідомлення про те, що УМВС в Закарпатській області закрило кримінальну справу про вбивство мого сина Різака Олексія Івановича.

Це сталося через грубе порушення законів України, жорстоку фальсифікацію справи з першого дня і всупереч здоровому глузду.

На сотні моїх запитань УМВС посуті відповіді не дало на жодне. Залишаюсь на позиції, що мого сина вбили для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в рамках підготовки державного перевороту в Україні, а злочин приховувався організованою злочинною групою в міліцейській формі та групою людей, яких очолює відставний полковник СБУ Лизанець Володимир Йосипович.

Прошу Вас вжити заходів щодо розкриття вбивства мого сина і привести до відповідальності всіх,хто його організовував, реалізовував та приховував.

Наявність вищеназваних груп несе суспільну загрозу.

Прошу цю телеграму вважати повідомленням про злочин.

З повагою, колишній губернатор Закарпатської області, державний службовець першого рангу,народний депутат України четвертого скликання, Різак Іван Михайлович

м.Ужгород

3.01.2014 Від СВІТОГЛЯДУ.

Найближчим часом проаналізуємо роль місцевої влади в цих процесах…