Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується....В Ужгороді батьки убитого Олексія Різака нагадують : замовники, вбивці і перевертні в погонах на волі. Через корупцію вбивство не розкрите. Іван Михайлович Різак просить мера Ужгорода присвоїти одній із вулиць, одному із скверів та парків та одному з навчальних закладів імя Олексія Різака. Це потрібно нам. Щоб ніколи не повторилося політичне вбивство дітей на теренах нашого краю.В усіх куточках обласного центру розміщені сіті-лайти з портретами Олексія Різака, борди з його короткою, але такою насиченою біографією

.В  Ужгороді батьки убитого Олексія Різака нагадують : замовники, вбивці і перевертні в погонах на волі. Через корупцію вбивство не розкрите. Іван Михайлович Різак просить мера  Ужгорода присвоїти одній із вулиць, одному із скверів та парків та одному з навчальних закладів імя Олексія Різака. Це потрібно нам. Щоб ніколи не повторилося політичне вбивство дітей на теренах нашого краю.В усіх куточках обласного центру розміщені сіті-лайти з портретами Олексія Різака, борди з його короткою, але такою насиченою біографією

Іван Михайлович Різак просить мера присвоїти одній із вулиць, одному із скверів та парків, та одному з навчальних закладів імя Олексія Різака. Це потрібно нам. Щоб ніколи не повторилося політичне вбивство на теренах нашого краю. Батько попросив також виділити ділянку землі для спорудження паиятника Олексію Різаку.

В усіх куточках обласного центру розміщені сіті-лайти з портретами Олексія Різака, борди з його короткою, але такою насиченою біографією.

А знаменитий скульптор Михайло Белень як і його молодший колега Іван Цубина так і не змогли під політичним впливом виготовити меморіальної дошки Олексію Різаку. Хтось з » впливових в межах своїх подєлніків»  дуже боїться навіть згадки про цю трагедію. а за світил інтелігенції теж ганьба.

Це підтверджує, що практично всі ЗМІ краю, за деяким винятком, теж бояться розповіді про правду убивства Олексія Різака. Сором і ганьба цим любителям свободи слова!

Не відгукується на звернення Різака Президент Порошенко, переможець Яценюк.

Продовжують боротися за правду генерал СБУ, народний депутат України Андрій Кожемякін, спікер Олександр Турчинов.

Зверніть увагу, що жодної посадової особи і представника Закарпаття в Парламенті серед борців за справедливість немає. Хоча всі знають в подробицях замовників і убивць Олексія Різака. Думають, що страх врятує їх від серійних убивць-мультимільйонерів. Це не варто навіть коментувати.

Їх рівень – кинути опонента у вязницю, навіть не вибачившись після цього, або забрати незаконно 415 гривень із зарплати його дружини та матері невинно убієнного сина.

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМЕНІ НЕВИННО УБІЄННОГО РІЗАКА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА ПЕРЕВОДИТЬ РЕКТОРУ УЖНУ ПРОФЕСОРУ СМОЛАНЦІ ПЯТЬ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ДЛЯ РЕМОНТУ КАФЕДРИ ОРГАНІЧНОЇ ХІМІЇ ХІМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ І ЗАПРОШУЄ ВСІХ, ХТО МОЖЕ ПІДТРИМАТИ ЦЮ ІНІЦІАТИВУ( За пять хвилин отримали кілька листів з проханням, щоб не переводити кошти утримувачам університетських общаків, а краще допомогти соціально незахищеним дітям та викладачам). ФОНД пообіцяв врахувати побажання наших читачів, які напевно більше знають про бідну верхівку вузу. ( Про смоланок, сливок, ониськівів готується серія матеріалів. В цьому багато нам допомогли відставники-офіцери правоохоронних органів).

На кафедрі задихаються діти і викладачі, бо не працює частина витяжок, не вистачає елементарних реактивів для проведення лабораторних робіт. В деяких лабораторях і аудиторіях ремонти не проводились десятками років. Незаконно призначеному завідувачу кафедрі Ониськіву краще з кулаками кидатися на підлеглих, а не займатися роботою. Навчальний процес імітується, але фактично його немає. Всі, хто пробує працювати, підддається обструкції.

Врятуймо наших дітей від політичних убивць. Захистім їх від СМОЛАНОК, СЛИВОК, ОНИСЬКІВ! Справедливість мусить торжествувати!

СВІТОГЛЯД

СВІТОГЛЯД