Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Імя безвинно убієнного Олексія Різака житиме у віках! Голова БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ІМЕНІ БЕЗВИННО УБІЄННОГО РІЗАКА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА» ПІДПИСАВ НАКАЗ НОМЕР ОДИН

Наказ підписаний з метою увіковічнення памяті старшого податкового інспектора першого рангу ДПА України в Закарпатській області, магістра-фінансів, магітра -юриста, Різака Олексія Івановича, який був убитий 16 листопада 2012 року.

Наказом  визначено, що офіційними Днями Памяті Олексія Різака стали 27 травня та 16 листопада – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ТА ДЕНЬ ВБИВСТВА  Олексія.

Відповідальних працівників ФОНДУ зобовязано розробити план заходів на найближчий період та  щорічні плани роботи ФОНДУ з метою недопущення створення в суспільстві атмосфери, яка могла б ставати причиною політичних вбивств, тим більше політичних вбивств дітей на замовлення як це сталося з Олексієм Різаком.

З цією метою передбачається розпочати переговори з владними структурами, органами місцевого самоврядування, громадськими  та релігійними організаціями, підприємницькими структурами з майбутнім підписаанням спільних програм. При бажанні і відповідному обгрунтуванні договір про співпрацю може підписати фізична особа.

Особливого підходу вимагає робота зі Спілкою журналістів, окремими ЗМІ, журналістами.

Всі заходи і відповідні програми Фонду повинні бути на належному організаційному та ідеологічному рівні підготовлені та фінансово заьбезпечені

З метою боротьби з корупцією та підтримки відповідних контролюючих та правоохоронних органів повинна діяти окрема програма з покращеним матеріальним забезпеченням.

Крнтроль за виконання наказу Голова Фонду Іван Різак залишив за собою.

Різак Олексій Іванович

Народився 27 травня 1989 року в місті Ужгород у студентській сім’ї.

У 2006 році з золотою медаллю закінчив ужгородський багатопрофільний ліцей «Лідер».

У 2003 році з відзнакою закінчив музичну школу №1 імені П.І.Чайковського по класу «Шестиструнна гітара».

У 2010 році успішно завершив навчання в Академії адвокатури України, отримавши кваліфікацію бакалавра з права. Цього ж року став випускником  факультету підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Молодший лейтенант запасу.

У 2011 році закінчив з відзнакою денне відділення економічного факультету  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за напрямком підготовки «Економіка та підприємництво» та здобув кваліфікацію  магістра з фінансів.

У 2011-2012 роках працював економістом АК «Харківобленерго».

У 2012 році закінчив денне відділення магістратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  та здобув кваліфікацію магістр-юрист.

Професійний  спортсмен. Упродовж усього свого життя активно займався футболом. Протягом 2005-2006 рр. згідно з контрактом перебував у складі ФК «Закарпаття» (Вища ліга). У 2004-2005 рр. проходив навчально-тренувальні збори та виступав за юнацьку збірну України з футболу.

Останнім часом працював старшим державним податковим інспектором першого рангу Державної Податкової служби України в Закарпатській області.

16 листопада 2012 року був жорстоко убитий.

Радою експертів інтернет-видання «Світогляд» Олексій Різак визнаний переможцем у номінації «Найперспективніший представник закарпатської еліти ХХІ століття» (посмертно).

Олексію! Пам’ятаємо! Любимо! Спасибі Всевишньому, що Ти з нами був, є і будеш, єдиний навіки! Спасибі Тобі за спільно прожиті роки! Вічна Тобі пам’ять! ГОРДИМОСЯ ТОБОЮ, ЛЮБИЙ СИНУ, ДРУЖЕ, КОЛЕГО!

Батьки. Рідні, друзі, колеги із Закарпаття, з усіх куточків нашої держави, близького і далекого зарубіжжя.

http://oleksiy-rizak.info/