Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Чиє обладнання у АКВАРІУМІ на Капушанській, 173, кв.28? СБУ? ГУР? НПУ? СЕНК чи інших? Чи здатен хтось у державі припинити це круглодобове свавілля? Сподіваємось…

 

Екс-губернатор Іван Різак проживає в квартирі — «акваріумі», який «запрацював» на повну потужність після вбивства сина Олексія Різака

У вересні 2003 року Іван Різак переселився у квартиру на Капушанській. Якогось помпезного новосілля не робив, але кілька колег привітали його з цією подією…

У 2004 році генерал міліції Василь Варцаба сказав тодішньому губернатору, що той живе у непоганій квартирі, але ця квартира у відповідних службах називається «акваріумом».

Два полковники СБУ чомусь вирішили пояснити тодішньому керівнику області, що це і справді так, але Івану Михайловичу переживати нічого. Бо ці «речі» ніколи проти нього не працюватимуть, оскільки Іван Михайлович людина державна.

І пояснили спантеличеному губернатору, науковцю-фізику, що у квартирі є обладнаня (крім засобів спецзвязку з посадовцями держави), яке у його випадку не буде використано.

Це можливість «ззовні»  робити серйозні перепади температур, зміни вологості, з допомогою створення акустики робити будь-які шумові ефекти у круглодобовому варіанті. В тому числі це можна робити в межах окремо стелі, підлоги, стін… І ще багато чого.

Такий собі розумний дім. але навиворіт.

Це робиться з метою пресингу на психіку, та зламу вольових якостей людини.

Такий лікбез провели високопосадовці для тодішнього губернатора. Ще і підкреслили, що це технічно робиться у будь-якій квартирі у дуже мобільному порядку.

З технічної точки зору нібито зрозуміло, але важко сприймалося, що таке можливе у сучасному світі. Здавалось, що це можливе тільки у гестапівських катівнях. Тому тодішній губернатор це сприйняв як щось з дуже минулого, або фантастики. Тим більше, що Різаку натякнули чомусь, що зроблено фахівцями ГУР.

«Акваріум» запрацював на повну потужність у листопаді 2012 року після вбивства сина Олексія.

Навіть чужі люди Різаку сказали, що той живе у пеклі…

001