Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Іван Різак продовжує чекати на ремонт сходів і фасаду перед входом в квартиру, який стовідсотково додатково оплатив у серпні- вересні минулого року (оновлено) (Оновлено)

 

А ще вхідні двері відремонтувати, що екс-губернатор пробує з 2012 року (замовлення розміщено сотні разів у десятках сервісних служб). Або зробити санітарну побілку хоч у окремій кімнаті квартири після вбивства сина Олексія (така християнська традиція). Ніяка фірма так за таку «велетенську» роботу і не взялася на  будь-яких фінансових умовах. Ніхто цього із знайомих і родичів теж не міг цього зробити і організувати за вісім років. от і насолоджуються сильні світу цього «закарпатського».

 

 

 

 

НЕ ДЛЯ ВСІХ ЧИТАЧІВ, ЛИШЕ АДРЕСНО ДЛЯ ТИХ, ХТО НАС ЗРОЗУМІЄ,Не є таємницею прізвища «контролерів», які так сумлінно контролюють життя екс-губернатора і не дають можливості вирішувати навіть дрібні життєві питання.. Як тих, що в погонах (з генеральськими зірочками теж), так і звільнених в запасах. Прізвища дрібного криміналітету, їх співучасників, теж відомі.У виконанні старих інструкцій проти дисидентів радянської доби контролери стали параноїками, а рівень маразму через відсутність інтелекту і професійних навичок не потребують додаткових оцінок.Напевно, їм допоможе тільки лікарська допомога.Правда, відповідати прийдеться згідно чинного законодавства. 

У нашому колективі терпляче чекають відновлення державної влади у Закарпатті, про що говорив недавно генерал-губернатор Петров.

Це злочинне угрупування повино бути знешкоджено, бо є особливо небезпечним. Вбиває наших дітей, а ще в злочинних своїх цілях використовує дітей.

Знаєио, що серед членів ОЗУ є представники вчорашніх опонентів Різака, и «в доску свои».

Весна вже для них закінчується…

 

Різак не звертався НІ ДО КОГО щодо сплати за послуги ОСББ (ні до ДФС, ні до поліції, ні до мерії). Предметом його звернення було незаконність створення ОСББ, але всі вважають, що все пройшло у відповідності до чинного законодавства. Екс-губернатор оплатив всі рахунки ОСББ, ЖИТЛО-СЕРВІСУ (чекає на ремонт сходів і фасаду, який стовідсотково додатково оплатив у серпні- вересні минулого року). Рекомендацію міського голови теж виконав…

 

001002

 

72 001На фото. Років двадцять тому Семен Волощук і Іван Різак майже товаришували. В останні роки полковник Волощук у відставці приєднався до організації цькування екс-губернатора чомусь…

Фракція «Відродження»

1. Козак А. В. – голова фракції

2. Пономарьов С.Б.

3. Прозор Є.І.

4. Якубик І.І.

5. Оксьон Ю.Ю.

6. Мандич Ю.В.

7. Готра В.В.

8. Станко Ю.Ю.

9. Гомонай В.В.

 

СВІТОГЛЯДІВЦІ