Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Наша історія. У розмові з нашим кореспондентом Іван Різак визнав, що під час керівництва Закарпатською ОДА у 2002-2005 роках звертався з кадровими пропозиціями до керівників правоохоронних органів області

Таких прохань за весь час губернаторства у Різака було два.

Одне до керівника УМВС генерала міліції Василя Варцаби після появи у керівництві закарпатської міліції вакансій. Прохання губернатора полягало у тому, щоб розглянули питання призначення заступником керівника УМВС досвідченого оперативника Юрія Рахівського, якого знав з юнацьких років.Генерал Варцаба тоді відмовив Різаку у його єдиному кадровому проханні.

Того самого Рахівського, який пізніше «героїчно» штурмував «бандитів» на стадіоні. і керував «цілою спецоперацією» при захопленні арештованого Різака в кардіоцентрі та переведенні його в СІЗО.

Того самого, який після подій на стадіоні, попросився на зустріч до губернатора Різака і просив вибачення за себе, своїх підлеглих і колег за цю провокацію на основі неправдивої оперативної інформації та просив допомоги у керівництва області перед МВС і прокуратурою від кримінальної відповідальності за неправомірні дії…

 

У 2005 та пізніше Юрій Рахівський стане очільником Закарпатського УМВС, СБУ у Закарпатській та Полтавській області.

Ще одне прохання у губернатора Різака стосувалося полковника СБУ Семена Волощука, з яким Іван Михайлович був знайомий зі студентських років.

На той час Волощук очолював Мукачівський відділ СБУ.

Через погану криміногенну ситуацію було прийнято рішення замінити всіх керівників правоохоронних органів у Мукачевому. До речі, Різак не був новатором у цьому плані. Здається, такі заміни у не зовсім чужому для Різака  місті , проводились і до нього і ще частіше у останні півтора десятиліття.

Губернатор Різак звернувся до начальника СБУ у Закарпатській області Олександра Буковського розглянути можливість призначення полковника Волощука заступником начальника управління.

Це прохання губернатора теж не задовольнили, але Волощук став головою офіцерських зборів управління СБУ. З 2005 року і пізніше Семен Юрійович довгі роки працюватиме заступником та першим заступником начальником управління СБУ.

До прокурора Закарпатської області жодних кадрових пропозицій ніколи не пропонував.

Голова Закарпатської ОДА Іван Різак при необхідності  підтримував ( або не заперечував) всі кадрові пропозиції керівників правоохоронних органів області на рівні керівництва держави і керівників відомств, якщо такі звернення з їх боку надходили…

http://oleksiy-rizak.info/?p=24846

На фото: Олексій Різак з батьками після здачі екзаменаційної сесії у Академії Адвокатури

2-3сторінка[1]4