Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Телеграма від 11 жовтня 2014 року. №109002. Прийняла «восьма»Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак – голові Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органівКожемякіну Андрію Анатолієвичу: Відповідь із слідчого управління МВС України носить глумливий, знущальний і брехливий характер

Шановний Андрію Анатолієвичу!

Засвідчую Вам свою повагу і дякую за допомогу і підтримку!

Інформую  Вас, що місцеві правоохоронні органи так і не відповіли мені на жодне питання по суті розслідування вбивства мого сина Різака Олексія Івановича.

Відповідь із слідчого управління МВС України носить глумливий, знущальний і брехливий характер.

Спростовуючи постанову слідчого Лазаря про закриття кримінального провадження мною і моїми експертами було наведено стільки зловживань і помилок, допущених слідчим, що нами було поставлено питання про притягнення Лазаря до кримінальної відповідальності. Відповіді на наші аргументи теж до цих пір немає.

Під час ексгумації тіла Олексія слідчий прокурор Ільчук та слідчий УМВС Лазар теж неоднаразово порушували законодавство, за що повинні були притягнуті до кримінальної відповідальності.

Присутній на цій страшній процедурі представник слідчого управління МВС України сказав, що буде доповідати керівництву про те безмежне свавілля, але на той час він не міг втручатися.

Тодішній начальник слідчого управління МВС України генерал-полковник Фаринюк, який вручав у свій час сину диплом магістра-юриста мені особисто сказав, що підтримує мене особисто і підписує -листа -клопотання Генеральному прокурору про створення слідчої групи, хоча в інших умовах слідчі УМВС самі мали розкрити вбивство сина Олексія.

Помічник тодішнього Генерального прокурора разів десять під час ексгумації розмовляв зі мною і гарантував мені повну обєктивність.

Звязатися з ним я вже не міг після того як тіло сина перенесли в лікарню для судмедекспертизи і десятки автоматників із закарпатської міліції перекрили доступ мені і моїм родичам, а після судмедекспертизи поховали сина Олексія, так і не показавши кого ми хоронимо

Прошу ВАС  звернутися до керівників правоохоронних органів держави перевірити наведені мною десятки разів факти і добитися створення слідчої групи

Удачі Вам і перемог!

З повагою, народний депутат України четвертого скликання Іван Різак

Від СВІТОГЛЯДУ! Замовники, вбивці, перевертні в погонах повинні понести відповідальність. Наші діти заслужили того, щоб жити!

Звертаємося до генералів і  офіцерів різних відомств, причетних до вбивства і приховування вбивства Олексія Різака! Якщо у вас залишилися залишки честі, використайте табельну і нагородну зброю за призначенням в таких випадках. Хоча до відвертих кримінальників, контрабандистів, убивць це звернення звучить наївно! Рука справедливого закону приведе Вас усіх на лаву підсудних вже найближчим часом!

 

СВІТОГЛЯД