Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...СВІТОГЛЯД: Ми продовжуватимемо висвітлювати хід реформ в тій чи іншій галузі або на прикладі окремих організацій. Будемо захищати права людини…

Але в окремих випадках ми безсилі. Не знають, що нам запропонувати і наші експерти. Бо в нашій Закарпатській області в більшості випадків ми стикаємося з таким правовим нігілізмом…

Ми пробували наводити аргументи ( на основі законодавства і нормативних актів), що навчальний процес в УжНУ  і багато положень про його організацію, перебуває поза українським законодавством. Ми і зараз переконані в нашій позиції, яку вважаємо правильною. Нам по суті ніхто не заперечував, але відповіді були підкилимними. Інакше як політично-клановими репресіями щодо наших однодумців не  назвеш. Хоча ні. Є ще одна назва: самодурство.

Але  ми знаємо, що Міністерство освіти та науки має всі важелі, щоб зупинити ці негативні процеси в колись авторитетному вузі ( авторитетних людей там багато). Раз не робить цього, значить комусь це потрібно. Але чому мовчать прокуратура, УМВС, СБУ?

Хіба може виступати на конференціях за участю прокурора області посадова особа УжНУ, яка до цих пір не допитана з питань, які ми задавали: Звідки цій людині, Ярославу Лазуру, одному з самих корумпованих службовців УжНУ, стало відомо про вбивство старшого податкового інспектора Олексія Івановича Різака ? Адже саме він  про смерть Олексія повідомляв родичів убитого держслужбовця.

Саме в його повідомленні містилася інформація, що вбивство Олексія  було біля шістнадцятиповерхівки? Але ж ми знаємо, що Олексія ні живого, ні мертвого біля цього будинку не було. Може, пан Лазур (молодший) теж є частинкою тої групи , яка зі всіх сил пробує приховати вбивство?

До речі, ми звернули увагу, як з цієї багатоповерхівки роблять монстра, на якого перевертні в погонах хочуть списати життя людей. Але це тема окремого дослідження, хоча й досліджувати там нічого. Там стільки брехні, що генералітет і їх сліпі виконавці незабаром нераді будуть цьому «спектаклю на кістках».

А від пана Лазура вимагаємо публічних відповідей. Заодно попробуємо вияснити, чи знає його вчитель пан Копиленко про деякі «подвиги» свого «учня», який не встигає міняти високі посади.

Хіба можливо уявити собі, щоб поза увагою залишився той факт, що декани фізичного та хімічного факультетів після публічного

визнання, що вони не мають докторських дисертацій, а незаконно присвоїли собі наукові та вчені звання, продовжували виховувати наших дітей і калічити долі людей?

Чи важко правоохоронцям перевірити факти що на одній з кафедр хімічного факультету завідувач заняв посаду незаконно, без оголошення повторного конкурсу? Чим тоді займаються так звані куратори УжНУ в правоохоронних органах і МОН?

Хіба важко перевірити конкретний факт грубого порушення трудового законодаства щодо доцента Галини Різак, яку без двохмісячного попередження  перевели на нижчеоплачувану роботу ( хтось вже відмінив ст.171 КК України?).

Невже керівництво УжНУ думає, що ці та ще десятки, а то й сотні порушених прав людини в вузі, зійде їм з рук? Не думаємо. Бо уважно слідкуємо за нелегкими спробами окремих керівників держави і правоохоронців побороти корупцію.

І наша область, тим паче УжНУ, не залишиться осторонь і поза увагою громадськості в наведенні елементарного правового порядку. А «криші» вже потекли…

СВІТОГЛЯД