Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Прийнято рішення про встановлення премій імені Олексія Різака.

Як повідомила прес- служба Благодійного фонду «Імені невинно убієнного Олексія Різака», встановлено щорічні премії імені ОЛЕКСІЯ РІЗАКА.

Преміями будуть нагороджуватися переможці в різних номінаціях. Перелік номінацій і розмір премій будуть оголошені після завершення перемовин з партнерами Фонду.

Головним інформаційним партнером стане інтернет-видання   Світогляд -інфо (http://svitohlyad.info/) .

Більше інформації надіємося отримати від голови Фонду Івана Михайловича Різака найближчим часом.

Головне, що таке знаменне рішення Благодійного фонду «Імені невинно убієнного Олексія Різака» не має і не буде мати політичних відтінків, а його реалізація буде постійною.

Різак Олексій Іванович

Народився 27 травня 1989 року в місті Ужгород у студентській сім’ї.

У 2006 році з золотою медаллю закінчив ужгородський багатопрофільний ліцей «Лідер».

У 2003 році з відзнакою закінчив музичну школу №1 імені П.І.Чайковського по класу «Шестиструнна гітара».

У 2010 році успішно завершив навчання в Академії адвокатури України, отримавши кваліфікацію бакалавра з права. Цього ж року став випускником  факультету підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Молодший лейтенант запасу.

У 2011 році закінчив з відзнакою денне відділення економічного факультету  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна за напрямком підготовки «Економіка та підприємництво» та здобув кваліфікацію  магістра з фінансів.

У 2011-2012 роках працював економістом АК «Харківобленерго».

У 2012 році закінчив денне відділення магістратури Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»  та здобув кваліфікацію магістр-юрист.

Професійний  спортсмен. Упродовж усього свого життя активно займався футболом. Протягом 2005-2006 рр. згідно з контрактом перебував у складі ФК «Закарпаття» (Вища ліга). У 2004-2005 рр. проходив навчально-тренувальні збори та виступав за юнацьку збірну України з футболу.

Останнім часом працював старшим державним податковим інспектором першого рангу Державної Податкової служби України в Закарпатській області.

16 листопада 2012 року був жорстоко убитий.

Вбивство до цих пір не розкрито. Замовники і вбивці не названі.

Радою експертів інтернет-видання «Світогляд» Олексій Різак визнаний переможцем у номінації «Найперспективніший представник закарпатської еліти ХХІ століття» (посмертно).

 


 

СВІТОГЛЯД