Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Благодійний Фонд «Імені невинно убієнного Олексія Різака» звертається до скульпторів України, Європи та світу допомогти в реалізації проекту меморіальної дошки памяті Олексія Різака.

Благодійний Фонд «Імені невинно убієнного Олексія Різака» звернувся до скульпторів України, Європи та світу допомогти в реалізації проекту меморіальної дошки памяті Олексія Різака.

Багато скульпторів Закарпаття вже бралися за таку роботу. Проте з різних причин на різних етапах митці відмовлялися від цієї роботи. Батьки Олексія вже понад два роки виконують всі умови, які ставляться відомими скульпторами в частині фінансування Меморіальної дошки памяті сина.

У Фонді припускають, що закарпатські фахівці відмовляються від реалізації цього проекту під тиском певної групи людей, які свідомо чи несвідомо виконують волю тих, хто пробував приховати вбивство молодої талановитої людини – Олексія Різака.

Фонд просить митців України, Європи та світу відгукнутися на пропозицію в найближчі терміни  реалізувати проект щодо увіковічнення памяті Олексія Різака.

Звернення Фонду отримають всі зацікавлені організації в Україні, а також посольства зарубіжних держав в Україні.

З проектом можна познайомитися на  http://oleksiy-rizak.info/.

Прес -служба  Благодійного Фонду «Імені невинно убієнного Олексія Різака».

Від СВІТОГЛЯДУ: Напевно, найближчим часом дізнаємося і про ініціаторів (виконавці відомі) репресій проти мами Олексія – доцента УжНУ Галини Вікторівни Різак.

Наш колектив переконаний, що недалеко і той час, коли замовники та вбивці Олексія Різака сядуть на лаву підсудних.

Буде місце на цій лаві  і для тих, хто пробував приховати цей страшний злочин. Уважно продовжуємо стежити за розвитком подій.

Незрозумілою залишається позиція Ужгородської міської влади, яка не хоче виділити місце під побудову памятника Олексію Різаку…