Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Батьки та друзі жорстоко вбитого за допомогою спецслужб Олексія Різака готуються до публічних акцій на захист справедливого розслідування цього страшного злочину

 

Акції відбудуться згідно чинного законодавства з дозволу місцевої влади.

Провокацій не буде. Про це подбають офіційні організатори заходів, а серед організаторів не буде точно осередків жодних політичних партій. В принципі, і класичних партій в області немає.

Колектив СВІТОГЛЯДУ разом з друзями і родичами після юридичного опрацювання питання  обовязково приєднається до цих акцій.

Наголошуємо, що початок акцій – місце, час і лозунги мають бути погоджені письмово з батьком Олексія – Головою Благодійного Фонду імені невинно убієнного Олексія Різака Іваном Михайловичем.

Щиро шкодуємо, що ні в області, ні в державі не знайшлося людей, які б проявили політичну волю для притягнення до відповідальності винних у цьому страшному злочині.

Справедливість торжествуватиме найближчим часом! За Олексія відповідять всі причетні до цього! Ми в цьому переконані! Хочеться вірити, що всі вони постануть перед судом, а не загинуть від падіння з висоти.

Головним замовникам і це не допоможе. Інформаційний світ руйнує навіть високі мури, за якими вони ховаються від людей.

Вічная память і слава Олексію Різаку, майбутньому Герою України!
СВІТОГЛЯД