Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак телеграмує генералу Кожемякіну — голові Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронних органів Верховної Ради України (19 червня 2014 року): Вірив, вірю і буду вірити, що незабаром всі,хто причетний до вбивства сина Олексія, сядуть на лаву підсудних, незалежно від їх впливовості: замовники, вбивці і перевертні в погонах.

Шановгий пане Голово Комітету!

Дорогий Андрію Анатолієвичу!

Щиро вдячний Вам і Вашим колегам за системну підтримку в пошуку справедливого розслідування вбивства мого єдиного сина, старшого податкового інспектора першого рангу Різака Олексія Івановича. Вірив, вірю і буду вірити, що незабаром всі хто причетний до його вбивства сядуть на лаву підсудних, незалежно від їх впливовості: замовники, вбивці і перевертні в погонах. Це відбудеться також незалежно від кадрових перестановок в правоохоронних органах в Закарпатській області. Надіюся на подальшу співпрацю.

З глибокою повагою, Іван Різак, народний депутат України четвертого скликання, колишній губернатор Закарпаття, державний службовець першого рангу.

м. Ужгород.

19 червня 2014 року.