Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...05 00:00:00.12.2012 В інтерв’ю кореспонденту ТСН Наталці Зотовій Іван Різак подякував Президенту України за реформи кримінальної юстиції, які дали йому можливість повністю реабілітуватись, а також системно розслідувати звірячу розправу над єдиним сином.

 

В інтерв’ю кореспонденту ТСН Наталці Зотовій Іван Різак подякував Президенту України за реформи кримінальної юстиції, які дали йому можливість повністю реабілітуватись, а також системно розслідувати звірячу розправу над єдиним сином.

Іван Різак ще раз наголосив, що його син Олексій не падав ні живим , ні мертвим ні з якого поверху багатоповерхівки, про що свідчить відсутність будь-яких травм на його тілі після смерті. Екс-губернатор Закарпаття висловив жаль, що ТСН були серед перших джерел неправдивої інформації про самогубство його сина. Іван Михайловия наголосив, що в нього є певні догадки, хто з потужніх політико-бізнесових груп робить все можливе, щоб знищити його сім’ю . Ще раз підкреслив , що на його стороні Бог і Президент, а підтримка Генерального прокурора України Віктора Пшонки гарантує об’єктивне розслідування, яке приведе найближчим часом на лаву підсудних мультимільйонера — замовника та його убивць-посіпак.

Екс-губернатор в черговий раз звернув увагу на не професійність ЦГЗ УМВС в Закарпатській області , коли той у приватному порядку розміщує ту чи іншу інформацію , а відносно його сина — повну брехню.

Світогляд