Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...09 00:00:00.12.2012 Офіційно: колишній керівник Закарпатської області І.М.Різак звернувся до генерала міліції Варцаби В.М. у межах чинного законодавства забезпечити охороною начальника управління ОДА Р.Шніцера та полковника СБУ у відставці В.Лизанця

 

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак звернувся до генерала міліції Варцаби В.М. у межах чинного законодавства забезпечити охороною начальника управління ОДА Р.Шніцера та полковника СБУ у відставці В.Лизанця з метою уберегти їх здоровя і життя як очевидців та людей із серйозними знаннями на користь однієї із версій загибелі Олексія Різака.

Іван Михайлович переконаний, що їх свідчення будуть надзвичайно важливими як під час досудового слідства , так і під час суду над замовниками та вбивцями його сина.

Тому окремою телеграмою Іван Михайлович просить генерала міліції Варцабу В.М. знайти процесуальні можливості , щоб опитати Лизанця та Шніцера про все , що їм відомо про цю трагедію та аргументи, які вони наводили зразу після загибелі сина безпосередньо Івану Різаку.