Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...09 00:00:00.12.2012 ТСН допомагає прокуратурі спростувати версію про самогубство Олексія Різака , а керівника прес-центру УМВС в Закарпатській області буде допитано …

 

Однією із перших інформаційних агенцій , яка поширила оперативно інформацію про загибель Олексія Різака була ТСН. Саме в цій інформації стверджувалось, що син екс-губернатора закінчив життя самогубством, вистрибнувши з 15 поверху багатоповерхівки. Той хто бачив останній матеріал ТСН на цю тему був моторошно вражений. Названа свідком Віра Данацко в сюжеті показала, що хлопець взагалі знаходився в такому місці біля будинку, куди взагалі ні при яких обставинах впасти з такої висоти не можна. Ще більш цікавою стала інформація, що експерт, яка оглядала місце трагедії і тіло була жінкою!!! 

Цитуємо Наталку Зотову: «Свідок Віра Данацко, яка одна з перших побачила тіло Олексія Різака, розповіла, що він лежав на сходах будинку. Потім його переклали, щоб експерт могла роздивитися (http://tsn.ua/ukrayina/eks-gubernator-zayaviv-scho-oblichchya-yogo-mertvogo-sina-vimazali-nespravzhnoyu-krov-yu.html) «.

Що ж це за загадковий експерт жіночого роду? У жодних документах такого експерта немає. Документи підписані чоловіком-експертом, а за нашою інформацією швидку допомогу до тіла не допустили. Чи не була цей псевдоексперт членом злочинної групи, яка вбивала  Олексія і не виконала основної задачі: не скинула тіло з багатоповерхівки, щоб замести сліди. 

До речі Іван Різак звернувся до начальника УМВС в Закарпатській області з проханням розібратися, чому так оперативно ЦГЗ УМВС поширював певні версії смерті хлопця (потім на його (ЦГЗ УМВС) інформацію бликавично реагували сотні сайтів ), а офіційна позиція УМВС була оприлюднена тільки через десять днів після вбивства Олексія Різака.