Різак Олексій Іванович

персональна сторінка

Невинно убієнному (16 листопада 2012 року) Олексію Різаку присвячується...11 00:00:00.12.2012 У прокуратурі не виключають версію вбивства сина колишнього губернатора Закарпатської області

 

КИЇВ. 11 грудня. УНН. У справі про смерть сина колишнього губернатора Закарпатської області  І.Різака є кілька версій, в тому числі не виключається версія його вбивства. Про це під час брифінгу сказав Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, передає кореспондент УНН.

За словами Генпрокурора, колишній губернатор закарпатської області І.Різак звернувся до ГПУ із заявою про те, що справа загибелі його сина розслідується не достатньо активно.

«ГПУ вивчила матеріали кримінальної справи і на сьогодні є дві обставини. По-перше, перекваліфікована стаття Кримінального кодексу, є декілька версій, серед них і вбивство. Крім того, І.Різак звернувся до прокуратури для того, щоб був наданий дозвіл на ексгумацію. Це рішення прийняте прокуратурою, тобто буде експертиза, результати якої будуть долучені до матеріалів справи», — сказав В.Пшонка.

Він наголосив, що ретельно вивчаються всі деталі цієї справи.

Джерело: УНН