Напередодні Нового року Галина Вікторівна здала до друку новий методичний практикум з фармацевтичної хімії «Фармацевтичний аналіз лікарських речовин неорганічної природи» для студентів медичного факультету спеціальності «фармація».

Він стане лише одним в ланцюжку методичних посібників з фармацевтичної хімії, над якими продовжує працювати досвідчений науково-педагогічний працівник з понад 23-річним стажем, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри органічної хімії Галина Вікторівна Різак.

Будуть в цьому році і цікаві наукові публікації.

А поки що Галина Вікторівна чекає на позитивну рекомендацію Вченої Ради хімічного факультету.

Провідні фахівці з фармацевтичних дисциплін УжНУ вже дали позитивні відгуки – рецензії на новий методичний практикум Відмінника освти України Галини Різак.

Завідувач кафедри фармацевтичних дисциплін, кандидат фармацевтичних дисциплін Олег Девіняк та доцент цієї кафедри, кандидат фармацевтичних Єлізавета Бисага відзначили позитивні сторони практикуму та рекомендували його до друку.

Бажаємо Галині Вікторівні нових творчих успіхів! Напевно, небагато в світі таких жінок-педагогів, які не зламалися під тиском життєвих трагічних обставин і продовжують залишатися педагогом і Учителем, продовжують працювати успішно в науці, не забуваючи про методичну роботу.

Нових творчих вершин Вам, Галино Вікторівно!

Справедливість переможе.