В своєму зверненні пан Мирослав підкреслив, що УМВС та прокуратура в Закарпатській області усунулися від розгляду кількох повідомлень про злочин, здійснений посадовими особами УжНУ щодо Різак Галини Вікторівни, яку більше року тому без двох місячного попередження перевели на нижчеоплачувану роботу. З відповідним розпорядчим документом не ознайомили до цих пір.

Звернув увагу керівник інтернет – видання і на те, що Галині Вікторівні незаконно не присвоюють вчене звання «доцент». Основна причина – зникла з особової справи рекомендація кафедри, яку завідувач Онисько продублювати не захотів.

В листі пан Мирослав просить звернути увагу і на склад кафедри, оскільки він виключає, що він може бути обєктивним. Люди, які там працюють повністю залежні від  адміністрації факультету і університету.

Свою інсайдерську інформацію виклав у листі.

Сьогодні працівниками кафедри органічної хімії є:

1. Завідувач кафедри Онисько і його племінниця;

2. доцент Сливка і його дружина, є кумами Ониська, голова профкому кафедри;

3. доцент Русин і його дружина, є кумами Ониська;

4.доцент Кривовяз і його дружина. Дружина додатково займає посаду секретаря декана Лендєла, який вісімнадцять років очолював цю кафедру;

5. доцент Фаринюк і його син;

6. доцент Маньо і її син;

7.доцент Балог та її племінниця;

8. секретар кафедри Луцьо, яка обіймає кілька платних посад в УжНУ;

Такий склад кафедри виключає будь-яку обєктивність при прийнятті тих чи інших рішень. Питання реорганізації кафедри і кадрове оновлення – питання перезріле.

Відомо також, що на кафедрі практикується виплата зарплати людям, які лише рахуються в штаті кафедри, але роками не виконують жодної роботи, що є злочином.

Так, викладач кафедри Сливка Марія Василівна, дружина доцента Сливки, близько пятнадцяти років навіть не появляється на кафедрі, але систематично отримує зарплату. Мало того, ще й отримала грамоту Верховної Ради України  як один із кращих науковців і педагогів України за поданням УжНУ.

На всі звернення ректор УжНУ не реагує, оскільки рідна сестра доцента Ониська, є депутатом міської ради від очолюваної ним партії.

Пан Мирослав надіється на обєктивний розгляд його звернення в рамках порушеного за його заявою кримінального провадження.

СВІТОГЛЯД