Учасників розмов довго шукати не треба!

1. З достовірних джерел стало відомо про спілкування з мобільного телефону Різака О.І. після його смерті, тому необхідно встановити абонентів телефонів,  з якими був зв’язок з  його номера з моменту останньої розмови з батьком ( 16.11.12 з 17.42 год.)

2. Встановити власників телефонних номерів, з якими був зв`язок з телефону Різака О.І. після 17.42 год. 16.11.12  і допитати їх в якості свідків у кримінальному провадженні №ххххххххх за ч.1 ст.115 КК України .

***

 ЩО ТАКЕ АСТРА? ХТО КРИШУЄ? КУДИ ДІЛИСЯ ТАК РОЗРЕКЛАМОВАНІ КВІТИ? ЧЕКАЄМО ВІДПОВІДІ ХОЧ НА ОДНЕ ПИТАННЯ ВІД СЛІДЧИХ З ТИХ ДЕСЯТКІВ, ЯКІ ЗАДАЛИ НАШІ ЕКСПЕРТИ

--- Допитати в якості свідка Наталю, працівницю квіткового магазину "Астра"  м. Ужгорода  (за інформацією газети «Дзеркало тижня. Україна» №1, 11 січня 2013), яка нібито продала 100 троянд 16.11.12 про обставини продажу та про особу, якій вона їх продала. Після допиту пред`явити їй в передбаченому КПК порядку фото Різака О.І. для впізнання;  

--- Встановити особи інших працівників квіткового магазину "Астра"  м. Ужгорода (за інформацією газети «Дзеркало тижня. Україна» №1, 11 січня 2013) , допитати їх з даного приводу та пред`явити їм в передбаченому КПК порядку фото Різака О.І. для впізнання.