Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

Інформую Вас, що хід досудового слідства про вбивство мого єдиного сина Різака Олексія Івановича, незаконно повністю засекречено керівниками правоохоронних органів Закарпатської області. Не виключено, що такі їхні дії санкціоновані кимось у центральних апаратах їхніх відомств, не виключаю, що на корупційній основі.

Крім того повідомляю Вас, що вчора 19 квітня 2013 року активно блокувався сайт Світогляд, який системно вже багато років захищає мої права та права моєї сім’ї. Переконливо прошу Вас допомогти і дати відповідні доручення для створення умов ефективного досудового слідства, а також притягнення до відповідальності тих, хто зазіхає на інформаційну безпеку держави.

19 квітня знову була поширена брехлива інформація про причини смерті мого сина журналістом Сніжаною Русин. Переконаний, що такі публікації мають стати підставою для реагування Генеральною прокуратурою, оскільки там іде посилка на джерела кримінальної справи, до яких ніхто інший доступу немає, крім людей, які близько пов’язані, як я вважаю, з замовниками вбивства мого сина. Переконливо прошу Вас дати оцінку і відправити у відставку представників виконавчої влади та правоохоронних органів, які пробували приховати злочин інсценувавши самогубство, та з самого початку фальсифікували кримінальну справу. Щиро дякую Вам за підтримку та розуміння.


З глибокою повагою

Іван Різак
екс-губернатор Закарпатської області,
тимчасово безробітний

м. Ужгород, 20 квітня 2013 року