" Уважно слідкую за ходом досудового розслідування справи про вбивство Олексія Різака. Згоден з думкою, що на старті розслідування під тиском впливових відставників слідчі допустили багато "помилок". Не треба забувати, що в провоохоронних органах в Закарпатті ( та й не тільки в них) дуже мало змінилося. На високих посадах знаходяться люди, які в 2005 році Івана Михайловича і його колег кидали за грати і знущалися з їх рідних. Інколи здається, що ці люди з таким же натхненням і сьогодні знищили би всю родину Різаків, що в принципі і роблять.

Вони працюють під проголошеним гаслом: " Міліціонеру все одно під якою владою працювати". Ці особливості нашого Закарпатття важко зрозуміти, але при такому розкладі мусимо рахуватися з цим.

Я, офіцер міліції, якого призначали на високу посаду в 2004 році. Один з листів-рекомендацій міністру для мого призначення підписував тодішній губернатор Різак. В 2005 році залишився без роботи і з тих пір не можу вже відновитися.

 Але я не про це. Нас таких багато - слідчих, оперативників, які хочуть допомогти Івану Михайловичу знайти замовників і вбивць, які забрали в Івана Михайловича найдорожче - сина Олексія, якого він дуже любив і поважав.

Ми тільки просимо Івана Михайловича оформити все юридично, щоб наша допомога по зібранню доказів проти вбивць відповідала новому КПК. Звертаюся також до діючих оперативників. Громада Закарпаття Вас підтримує. Не даймо вбивати невинних дітей. " Отморозки" за вбивства повинні відповідати.

Свої координати передаю в редакцію."