Шановний Олександр Олександрович!

Як вам відомо, в минулому році  було вбито єдиного мого  сина Різака Олексія Івановича, державного службовця, працівника податкової служби. На мою думку, досудове слідство не дало результатів і не привело до відповідальності винних в цій трагедії через заангажованість, а в деяких випадках - через дії, які я називаю злочинними, бо привели до фальсифікації слідства на всіх його етапах.

Прошу Вас підтримати моє клопотання перед керівництвом Верховної Ради України про створення спеціальної парламентської слідчої групи з питання розслідування політичного вбивства Різака Олексія Івановича. Прошу Вас також звернутися за підтримкою такої ініціативи до всіх депутатів Верховної РадиУкраїни від Закарпатської області, а також до Фракції Партії Регіонів.

Надзвичайно потрібним для створення такої групи в парламенті було б звернення депутатів обласної ради Закарпатської області, прийняте на найближчі сесії.

Переконаний, що обєднання зусиль проти тих, хто дозволяє замовляти і виконувати вбивство невинних дітей, дало б можливість не допустити такого в майбутньому на нашій рідній землі.

Максимальна прозорість розслідування, а не приховування злочину, принесе реальний результат і винуватці трагедії сядуть на лаву підсудних.

Прошу Вас проявити політичну волю і підтримати моє клопотання. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім, хто підтримав мене і моїх рідних в ці страшні часи.

З повагою,

Різак Іван Михайлович, тимчасово безробітний.
м.Ужгород, 3.09.13