Президенту України
 Януковичу В.Ф.

Вельмишановний пане Президенте!

     Однією з політико-бізнесових груп, метою діяльності на найближчий час до 2015року є дискредитація влади і дестабілізація ситуації в країні, 16 листопада 2012року було вбито мого єдиного сина Різака Олексія Івановича.

     На жаль місцевими правоохоронними органами дискредитовано саму суть досудового слідства,не зроблено жодного кроку для захисту моєї сімї та моїх рідних. На декілька десятків питань, направлених в місцеве УМВС. я не отримав жодної відповіді по суті.

     Ми пережили масовану дискредитацію в ЗМІ, на яку впливає ця група,напади на житло моє та мого брата Василя, постійні провокації біля моєї квартири. Про ці речі я інформував Генерального прокурора України, Голову СБУ, Міністра МВС.

  Висловлюю щиру подяку Віктору Павловичу, Олександру Григоровичу, та Віталію Юрійовичу. Без їхньої особистої підтримки ми б напевно взагалі не дожили до цього часу!

     На жаль від місцевих слідчих органів УМВС я до цих пір не знаю часу, місця причин смерті мого сина, результатів ексгумації тіла. На неї ми з дружиною пішли, бо відчули загрозу серйозної фальсифікації кримінальної справи.

Шановний Вікторе Федоровичу!

     Повторно прошу Вас доручити подальше розслідування справи про навмисне вбивство мого сина представникам центрального апарату Генеральної прокуратури, СБУ та МВС.

     Як батько, я маю право знати правду про справжні причини невинно убієнного єдиного сина. Як політик  я хочу, щоб громадськість узнала справжні прізвища впливових і багатих неудачників-психопатів у житті, які так не хочуть позитивних результатів Ваших реформ, що готові їм перешкоджати вбивством невинних дітей! Держава, в свою чергу, повинна забезпечити захистити людей і їх рідних, які наводять(чи наводили) порядок у ній!

     Користуючись нагодою, ще раз Вам дякую за допомогу під час помаранчевих репресій

проти мене, моїх рідних, моїх колег!

     Жалію тільки, що багато справжньої правди про нашу справедливу боротьбу пізнаю тільки через десятиліття.


З повагою,

екс-губернатор Закарпаття,  тимчасово безробітний  Різак Іван Михайлович
30.03.2013 року