27 травня 2013 року, в день, коли б Олексію Різаку виповнилося 24 роки, в квартирі Івана та Галини Різаків в Ужгороді відкриється Кімната Памяті невинно убієнному любимому сину Олексію.

Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак з дружиною Галиною проживають в тридцятиквартирному будинку по вулиці Перемоги в Ужгороді. Квартира знаходиться на першому поверсі  і є достатньо просторою. Сьогодні нам стало відомо, що кімната, в якій проживав Олексій, залишиться в незмінному стані. Про це подбають батьки, надавши їй сімейного статусу Кімнати Памяті невинно убієнному любимому сину Олексію.

Залишаться на своєму місці меблі, телевізор, компютер. Будуть нагадувати про сина випускні альбоми, чисельні нагороди за успішне навчання, медалі і дипломи за вагомі спортивні результати. Кімната  з часом наповниться всім тим, що буде нагадувати рідним про мужнього сина, який прийняв смерть в мирний час від рук здичавілих бандитів...

А будинок, про який говорила мама  Галина Вікторівна в інтервю "2000" під час помаранчевих репресій, Різаки, мабуть ще побудують. Просто, виконають при необхідності обіцянку перед неживим уже сином.