Чисельні прохання Івана Михайловича до керівництва держави витребувати кримінальну справу до Генеральної прокуратури для аналізу і продовження слідства силами центральних відомств нерезультативні. Генеральна прокуратура в особі начальника відділу О. Менделенка (якого управління невідомо) повідомила Різака, що "звернення Різака І.М щодо досудового розслідування та з інших питань, яке надійшло з Адміністрації Президента України" направлено в Закарпатську прокуратуру для "перевірки доводів, наведених у зверненні."

Таким чином, на сьогодні слідчий Лазар залишається повністю правим, який під час першого допиту Різака як свідка (до цих пір незрозуміло на якій підставі) сказав: Іван Михайлович, що б Ви не робили версія буде такою, якою вона проголошена зразу. Навіть, якщо вдасться,Вашим експертам щось знайти, повірте, що свідків на Вашу користь на суді у Вас не буде".

Обєднані сили замовників і вбивць виявилися потужними. І це ми бачимо, скільки проблем після смерті переживають рідні і близькі екс-губернатора. Тут Лизанець з своїми погрозами теж залишається правим.

Якщо проаналізувати, які сили підключаються проти екс-губернатора, від Ужгорода і Мукачева до Києва, Одеси  та інших міст, то диву даєшся як сімя Різаків це все витримує.

Нашому виданню Іван Михайлович дуже спокійно сказав: " Всі хто любить і поважає мого сина Олексія, від якого забрали життя з політичних причин, як дуже сильно підготовленого мого захисника і професіонала, повинні набратися терпіння. Дуже скоро справедливість торжествуватиме. Замовники, і вбивці і та "мразь", яка їм допомагає, відповідять згідно чинного законодавства. Я в цьому ніскільки не сумніваюсь. Інші коментарі пізніше"

Ми теж... Бо друзів і союзників у нас дуже багато. Держава ще не сказала свого заключного слова у цій справі.

Олексій! Друже і соратнику! Ми Тебе памятаємо! Дуже любимо і поважаємо! Вічная Тобі память!