Шановний Вікторе Павловичу!

Щиро дякую Вам за людську підтримку під час страшної трагедії в нашій сімї - вбивстві єдиного сина Олексія. Слова подяки Вам за перекваліфікацію злочину на навмисне вбивство, що дало можливість, завдяки Вашим дорученням Міністерству внутрішніх справ допомогти місцевим правоохоронцям в організації більш системного розслідування під контролем Головного слідчого управління МВС України.

Разом з тим, шановний Віктор Павловичу, на мою думку, багато питань, які направляю слідчим, залишаються без відповіді. З грубими порушеннями булп проведена ексгумація тіла, до судмедекспертизи не допустили навіть мою рідну сестру, нейрохірурга, кандидата медичних наук. Немає розуміння чому були три слідчо-оперативні групи УМВС, які отримували сигнал про злочин в різний час та їхали за різними адресами. Багато питань до судмедекспертів, працівників швидкої допомоги, охорони здоровя. Взагалі до цих пір я не маю інформації про справжнє місце і час вбивста мого сина, а також те, наскільки про вбивство поінформована насамперед дівчина, з якою син проводив час ( а вона за логікою має знати найбільше), її родичі, полковник Лизанець, начальник управління охорони здоровя Шніцер, екіпажі кількох швидких допомог. Чому на місце злочину мене не було викликано як батька? Чому деякі керівники УМВС, прокуратури області ,слідчі зразу не кваліфікували злочин як вбивство? Адже мертвим був знайдений мій син , який займав посаду головного податкового інспектора першого рангу? Слідчий Лазар  як і прокурор Ільчук також зайняли на початку слідства односторонню позицію. Я ще багато питань задав слідству і направив на Ваше імя в телеграмах .

З метою пришвидшення знаходження вбивць і замовників прошу Вас доручити подальше здійснення досудового розслідування відповідному підрозділу Генеральної прокуратури України або Головному слідчому управлінню МВС України.Розкриття злочину щодо вбивства мого сина Олексія покаже, що це було вбивство на замовлення впливовими замовниками , які роблять все можливе для дестабілізації ситуації в країні та залякати її громадян. Не даймо разом їм це зробити!

З глибокою повагою, надією на порозуміння та вдячністю за підтримку,

колишній губернатор Закарпаття Іван РІЗАК