Практично повна відсутність відповідей по суті із закарпатської прокуратури щодо досудового слідства про навмисне вбивство мого сина Олексія заставляє мене ставити під сумнів бажання виконувати Ваші доручення місцевими правоохоронними органами...

Шановний Вікторе Павловичу!

16 листопада минулого року вбили мого єдиного сина Олексія. За цей час я направив на Вашу адресу кілька десятків телеграм з конкретними проханнями і питаннями, які потребували Ваших доручень для розкриття вбивства.Практично повна відсутність відповідей по суті із закарпатської прокуратури щодо досудового слідства про навмисне вбивство мого сина заставляє мене ставити під сумнів бажання виконувати Ваші доручення місцевими правоохоронними органами...

Протягом цього часу Старшим прокурором Першого наглядового відділу за додержанням законів при провадження досудового розслідування Г.Дубановським мені направлялися ідентичні відповіді, що мої повідомлення щодо стану досудовогорозслідування у кримінальному провадженні та з інших питань відносяться до компетенції прокуратури Закарпатської області, в звязку зчим всі мої звернення (чомусь під одним і тим же практично вихідним номером) направлялися до Закарпатської прокуратури області з пропозицією (а не з дорученням) повідомити мене про результати розгляду в установлений законом строк.

Далі Г. Дубановський постійно пояснював мені новий КПК і мою можливість судитися в місцевому суді з прокуратурою і слідством. Представник Генеральної прокуратури просто не знає специфіки нашої області і радить мені неможливе. Йому просто невідомо скільки разів при помаранчевому режимі пркуратура затримувала мене, а суд арештовував мене без всяких підстав. І тільки за два місяці до вбивства сина мене реабілітували, але це не значить, що я можу там правду шукати.

Тому і просив Вас змінити підслідність досудового слідства по сину із Закарпаття  до центрального апарату. Але поки що не вдалося.

Але я знаю, які потужні сили стоять за спробою приховати злочин-жорстоке вбивство мого сина, якого пресингу зазнають мої рідні і чесні правоохоронці. Але спасибі Вам особисто, шановний Віктор Павлович, за допомогу і розуміння!!!

Разом з тим ставлю Вас до відома, що я не отримував по суті відповіді на свої запитання, тим більше у встановлений законом строк.

Дуже Вас прошу дати доручення проконтролювати хід досудового слідства, спитати з тих, які раз в кілька місяців загальними фразами формально відписуються, а не дають відповідей на питання.

Переконаний, що Ваш особистий контроль приведе до розкриття тяжкого злочину- вбивства мого сина, а винні понесуть повну відповідальність незалежно від того, який вплив вони мають в суспільстві. Вірю в Справедливість і продовжую надіятися на Вашу розуміння і підтримку.

З повагою,

екс-губернатор Закарпаття Іван Різак, державний службовець першого рангу, м. Ужгород