Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак  в інтервю "Газеті по-українськи" та "Дзеркало тижня" підкреслив, що не змінив своєї думки , що замовниками вбивства сина є представники серйозної політико-бізнесової групи, яка намагається дискредитувати владу і дестабілізувати ситуацію в державі.

На прохання власкорів у Закарпатті вищеназваних газет (повні інтервю надіємось побачити в найближчих номерах) Іван Різак навів ті аргументи, які дають йому це стверджувати. По-перше, замовники мають володіти серйозним капіталом, щоб здійснювати замовні вбивства в регіонах. По-друге, вплив замовників у нашій області надзвичайно великий, оскільки серйозні посадові особи здійснювали особисте спостереження на місці злочину. По-третє, було залучено серйозний ряд людей, які повинні були за дуже короткий час переконувати лідерів громадської думки області в брехливій версії самогубства сина Олексія. По четверте (одне з основних ), вже через невеликий проміжок часу кілька сотень інтернет-видань поширили цю брехливу версію на своїх сторінках. А для цього потрібно як серйозні фінанси, так і серйозні організаційні можливості серед адміністраторів ЗМІ. І накінець,  слідчі і сьогодні натикаються на невидимий, але дуже сильний опір при спробі відійти навязаної ЗМІ версії. Сьогодні почалися спроби шантажу батьків та рідних вбитого Олексія. Детально про  це читайте пізніше у нашому виданні.

Іван Михайлович підкреслив, що організатори вбивства не розрахували , що керівництво держави і правоохоронних органів робитимуть все можливе, щоб вони (вбивці і замовники) за скоєне відповіли.

На завершення екс-губернатор зауважив, що таке замовлення на вбивство його сина могла віддати тільки психічно-неврівноважена людина, а також висловив переконання, що замовники і вбивці довго жалкуватимуть про прийняте рішення і будуть каятися і перед Богом і людьми.