Забезпечення матеріальної бази  - це функція ректорату та деканатів, а не простих викладачів, бо не всі є членами корупційної піраміди в УжНУ.

Не всі збирають гроші з студентів,  не продають насильно власних  методичок студентам, не відмивають разом з керівництвом УжНУ бюджетних коштів, не отримують додатків до зарплат від мафії, що використовує УжНУ для торгівлі людьми, підробки сертифікатів про щеплення від ковіду.

Не всі можуть під час жорсткого карантину як професор Сливка та Фізер  (фізер це взагалі унікальне явище для дослідження в СБУ. Є громадянином Угорщини, а претендує на лідера ксенофобів в обмін на докторську дисертацію. Та і НПУ може дослідити його дивну зарубіжну творчу відпустку  під час війни, кількість отримуваних зарплат разом з дружиною в УжНУ та від зарубіжних фондів та з ким для прикриття в погонах він ділиться) проводити масові індивідуальні консультації, збільшивши тарифи у десять раз.

Може ректорату вже слід перевірити робочий графік цих Девіняка, Кривовяза, Фізера, бо продажа ними оцінок студентів досягла небачених розмірів. Тим більше продажа за невідвідування занять самими викладачами.

Іван Різак не приховує, що такого чванства, зарозумілості, комплексу неповноцінності, що переноситься на колег, як у Девіняка та Фізера він ще не зустрічав...

Чому люди, які не проводять занять і неперервно бухають в робочий час ваажаають, що їм можна повчати інших колег правилам життя, ддавати якісь настанови, колективно засуджувати і т.д.

Ладно, проф. Сливка, син торгашів  і сам торгаш, продає все, що продається. Але хто ж їх у одному місці на одній кафедрі зібрав таких , чому їм ніхто не підкаже, шо вони вже давно  перейшли червоні лінії...Чи в УжНУ саме такі саме успішні?

Хто ж цих відморозків зупинить і відновить хоч якусь справедливість....

Що це взагалі за постановка питання від професора Сливки нна засіданні кафедри, що їм тут не треба вказівок з Києва чи Харкова, вони тут самі все визначають.

Це наукова неадекватність обкуреного провінціала чи може щось більше? В перше не зоввсім віриться, бо в УжНУ не заалишилось ( а з органічної хімії не було, з фармацевтично хімії з девіняками в принципі не може бути і через

сто років) жодної наукової школи. фізиків вже добиввають.

Взаагалі, хто такий Лендєл в науці, хто такі його учні, чого досяг у житті цей Девіняк, яким нааууковвим чи педагогічним досвідом може поділитися Фізер, якщо відкинути гроші угорських фондів.

Хто такий в науці професор Болддіжар, володар державної премії імені професора Василя Русина, бо без останнього він ніхто.

Чому взагалі можуть так себе везти люди з вищою освітою, чи їх у неї немає... Може вони дипломовані, але неосвічені... Де та влада в області і в країні, що не бачить, і не реагує на такі вже ненормальні публічні виклики..

Приклад того ж відморозка Девіняка. Людина незаконно займає дві посади, крім наїздів на колег нічим допомогти не може в принципі. Ні порадою, нічим. 

Ніхто тут ні з кого не робить ідееального, але таких вже зоввсім йобнутих треба ж віддаляти від колег, від наших дітей хоч на кілька років, бо вони самі себе довведуть до ізоляції в СІЗО,

На прикладі того ж Ониська, що за саиодурство, ти які зірки схопив? 

Просто треба зупинитися  і подумати, а для чого ти взагалі береш участі у знищенні колеги? Хоча тут якраз і зрозуміло, коли ЖОДЕН із колег не висловив співчуття колезі, яка втратила сина. ОЗУ то і є банда

Може час поговоритти владі про ситуацію в УжНУ, а не просто на виконання доручення прийти і хвалити керівництво вузу за те. як в тості, що воно є...

До СБУ: залиште спроби "примирити""  Івана Різака цим шоблом покидьків, яке роками вашими співробітниками прикривається. Ніхто з ними не збирається ні миритись, ні воювати. Зробіть свою роботу, щоб ксенофоби у Закарпатті  не правили бал у освіті. Ви це можете, але чомусь не хочете...

Бо буде біда..

P.S. То треба ж, мерзотник Девіняк направив листа Галині Різак типу з опитуванням, де студент висловлює побажання у такій форсі: най собі викладчка купити роутер, щоб інтернет у неї збоїв...

Або побажання: най нас не мучить такими великими формулами. 

Шановні, ну. немає простіших формул у фармаацевтичній хімії. Самі формули були "придумані" ще далеко до відкриття спеціальності фармація в УжНУ.

Це якийсь ужас, а не кафедра органічної хімії...