Чи не прийшов час назвати прізвища замовників, вбивць, а також фальсифікаторів розслідування, тих, хто хотів приховати злочин та знищити тіло Олексія Різака?

Правоохоронні органи продовжують ігнорувати звернення щодо провокаційного рішення професорів Ониська, Сливки та Сухарєва щодо блокування конкурсу Галини Різак "ДО КІНЦЯ ВІЙНИ". Що це означає і хто прикриває їх?

 

Звернення Івана Різака до керівників правоохоронних органів України!

 

 

Вкотре звертаюсь до Вас за допомогою і прошу Вас взяти на особистий контроль розслідування терористичного акту, внаслідок якого у листопаді 2012 року було вбито мого єдиного сина Різака Олексія Івановича, головного податкового інспектора ДПА України.

Повідомляю Вас, що досудове розслідування за фактом смерті Різака О.І., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12012070030000012 від 21.12.2013 року було незаконно припинено.

Детальніше на сайті: різак-олексій.інфо. https://oleksiy-rizak.info.

Сумнівів у тому, що це вбивство, не було ні в Генерального прокурора України, ні у голови СБУ, ні у міністра МВС України, які запевнили мене, що вбивці понесуть відповідальність згідно чинного законодавства України.

Проте на місцевому рівні було прийнято рішення жорстоко і цинічно фальсифікувати розслідування і нав’язати суспільству версію самогубства.

Замовники та вбивці не зупинялись ні перед чим, про що я неодноразово інформував правоохоронні органи.

Відомі люди (нелюди) через відомих людей передавали мені, що сина чекає доля Гонгадзе, і я з дружиною не дізнаємось де буде поховано тіло сина після ексгумації, відомі люди (нелюди)-убивці через відомих людей повідомили мене, що вони НЕ ХОТІЛИ ВБИВАТИ сина.

Відомий полковник СБУ у ЦЕНТРАЛЬНИХ ЗМІ розповідав, що він розкаже як вбивали сина колись, коли буде вважати за потрібне, він же погрожував мені великими проблемами, якщо не визнаю факту самогубства.

Відомі слідству люди в присутності представника МВС України хотіли просто поламати тіло сина під час ексгумації, щоб приховати фальсифікацію рішень псевдоекспертів

Відомий начальник ГСУ МВС пообіцяв мені, що направить слідчу бригаду для розслідування, хоча він переконаний, що вбивство можна розкрити на місцевому рівні.

Головне слідче управління СБУ через начальника слідчого відділу УСБУ у Рівненській області передали мені «підказку» для слідчих МВС, підказка відома як Запитання експертів сайту СВІТОГЛЯД.

Начальник слідчого відділу УСБУ у Закарпатській області пообіцяв мені, що СБУ допоможе і заставить деяких не дуже порядних слідчих розслідувати і арештувати вбивць.

Слідчий УМВС просто дома в мене погрожував мені, що ніколи не визнає мене навіть потерпілим у кримінальному провадженні, поки я не визнаю самогубства сина.

Слідчий прокурор в мене дома разом з представником генеральної прокуратури просить мене, щоб я продовжував писати звернення до керівництва держави, бо на слідство йде великий тиск збоку тих, хто прикриває убивць.

Комітет Верховної Ради України з правоохоронної діяльності у своїх рішеннях прямо вказує на чисельні факти фальсифікації і пропонує створити Тимчасову слідчу комісію…

Тисячі звернень народних депутатів України, мерів міст, голів обласних рад, авторитетних громадських і державних діячів, правозахисників, керівників дипломатичних місій, просто небайдужих громадян просять розслідувати вбивство нашого сина Олексія, прямо вказуючи на масштабну фальсифікацію у кримінальному проваджені.

Вони всі фактично проігноровані слідством.

Після вбивства сина розпочалась безглузда цинічна і за межами здорового глузду атака на маму Олексія, мою дружину Різак Галину Вікторівну з боку керівництва УжНУ.

ЇЇ просто перевели заднім числом без попередження на нижчеоплачувану роботу, хоча на той час у неї були всі підстави для присвоєння вченого звання доцент.

Спочатку керівництво вузу та факультету (особисто ректор Смоланка і декан Лендєл) запевняли мене, що дружина такого відношення не заслужила ( чому ж тоді появився цей злочинний наказ?Наказ був підписаний в.о.ректора, першим проректором Сливкою О.О,) і вони виправлять це буквально за два тижні (з тих пір пройшло понад дев'ять років), бо дружина є високваліфікованим працівником і дуже відповідальною людиною.

З тих пір тональність змінилась і знову…

Відомі люди від імені керівництва УжНУ і хімічного факультету десятки разів передавали мені, що дружина не матиме жодної наукової публікації, не отримає вченого звання доцент, буде звільнена з роботи, якщо я не зміню своєї поведінки ( в чому?).

1 вересня 2024 року став ще одним етапом психологічного знищення – за півтора місяці до завершення п’ятирічного контракту дружину перевели на 0.7 ставки…

Вся моя поведінка дано позаполітична, а понад десять років просто добиваюсь справедливості – захищаю чесне ім’я сина та права дружини.

Прошу Вас вкотре: зупиніть це свавілля, притягніть до відповідальності убивців та їх впливових покровителів,

Ініціюйте відставку посадових осіб влади і правоохоронних органів у Закарпатській області (виявляється, що вони такі впливові), які підтримують убивць сина Олексія та психологічних насильників над дружиною в УжНУ.

Я впевнений, що у Вас достатньо сил і політичної волі, щоб припинити діяльність злочинної купки людей, які роками знущаються над державою, владою і суспільством.

Продовжую вірити у перемогу справедливості.

З повагою, Різак Іван Михайлович,

народний депутат України четвертого скликання,

доктор фізико-математичних наук, безробітний

м. Ужгород, вул. Перемоги, 173, кв.28.

т-н.: 0673120099

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

04.09. 2023.