На цей раз у сімейному борделі гісемівців під назвою хімфак перестановкою ліжок не обійтись. Потрібно міняти весь персонал.

І це обов'язково буде...

Незважаючи на тотальний спротив місцевого УСБУ, губернатора, мера Ужгорода, ректора УжНУ та генеральського закарпатського криміналітету...

Така кадрова політика в УжНУ: куми, односельчани, кримінальні бізнес-партнери, пов'язані кривавими перевертнями в погонах-убивцями та фальсифікаторами розслідування.

За що боролись?

Понад п'ятдесят відсотків цих людей на кафедру керівництво УжНУ призначило на посади не давніше, як три-чотири роки тому.

НА ПОПЕРЕДНИКІВ СПИСАТИ НЕ МОЖНА.

Нові кадри за принципом цинічного непотизму підбирались у процесі багаторічного знищення хімічного факультету нинішнім деканом.

Не зовсім відрізняється картина і на інших кафедрах цього факультету, але про іншим разом. Ці "члени кафедри" вже сьогодні складають майже пятдесят відсотків Вченої Ради факультету, а з прямими кумами і родичами з інших кафедр - майже 80 відсотків.

Цей кумівський клубок знищує все живе на факультеті, але, на жаль, керівництво вузу зараз і саме стало його частиною.

Недовго, але ще раз нагадаємо хто і чому продоажує психологічне знущання над Галиною Різак. Свалявські та рахівські і трохи лучанських переплутали державну кишеню з приватною. УжНУ таки ще державний вуз.

Хто роками переслідує Галину Різак?

І за що? Чиї ще там столичні вуха тирчать?

Свалявські.

Гісем Володимир - директор коньячного заводу, вихідець з Свалявщини.

Його син Мирослав Гісем - заступник голови Наглядової ради УжНУ.

Лізанець Володимир - полковник СБУ, понад двадцять років курував УжНУ, очолюючи підрозділ Т СБУ. Старий друг та односельчанин Гісема. Саме він погрожував Івану Різаку проблемами, якщо не визнає самогубство сина.

Смоланка Володимир, ректор УжНУ, батько якого зі Сваляви, колишній керівник хімічного факультету, завідувач кафедрою органічної хімії.

Русин Василь, екс-ректор УжНУ, батько якого вихідець зі Сваляви.

Русин Віктор, генерал міліції зі Свалявщини, який переконував у день вбивства сина, що версія тількисамогубство. Двоюрідний брат екс-ректора УжНУ Василя Русина.

Лендєл Василь - декан хіміфаку, та багаторічний керівник кафедри органічної хімії, учень Смоланки старшого. У 2005 році заявив Галині Різак, що її чолоівк екс-губернатор повинен сидіти в тюрмі, бо хотів відібрати у Гісема завод. Один з кращих друзів Гісема, з яким навчався разом у Свалявському технікумі.

Продовжуємо чекати спростувань від Володимира Гісема про причетність Івана Різака до його війн з бізнес-конкурентами з часів Михайла Горбачова, які тривають до цих пір

Сливка Олександр - перший проректор УжНУ, ставленик ректора Русина, батьки і родичі звязані торговими та іншими зв'язками.

На кафедрі органічної хімії сьогодні працюють: Михайло Сливка, професор кафедри органічної хімії, брат першого проректора Сливки.

Марія Сливка, доцент, дружина Михайла Сливки.

Михайло Онисько, вихідець зі Свалявщини, кум професора Сливки. Учень Лендєла.

На кафедрі також працює його племінниця.

Кривовяз доцент, кум і Сливки, і Ониська.

На кафедрі також працює доцентом його дружина Кривовяза, яка багато років працювала секретаршею Гісема. Саме Кривовязу було доручено перед Новим роком кричати на засіданні кафедри вимогу Смоланки, Сливки, Ониська, Лендєла та СБУ до Галини Різак звільнитися з роботи...

Доцент Фізер, вихідець зі Свалявщини, родич Гісема. На кафедрі також працює доцентом його дружина.

Доцент Русин, брат генерала міліції Віктора Русина.Кум професора Ониська.

Рахівські.

Генерал СБУ Юрій Рахівський, за нашою інформацією, дуже причетний до вбивства Олексія Різака. У 2005 році за квотою Соцпартії, очолюваній Гісемом очолив УМВС Закарпаття, провів у тому ж році три арешти Івана Різака.

Його односельчанин генерал Варцаба, при якому (чи давав вказівку) було цинічно фальсифіковано розслідування вбивства Олексія Різака).

На кафедрі органічної хімії працюють їх родичі та земляки.

Доцент Кут та його доцент дружина Кут.

Доцент Камошонкова.

Трохи лучанських. (с. Великі Лучки, Мукачівський район).

Звідти родом мама відомого політика Сергія Ратушняка та батько не менш відомого Едуарда Матвійчука.

На кафедрі органічної хімії працюють близька родичка проректора Короля доцент Король.

Секретарем кафедри працює ще одна родичка цього ж проректора з Великих Лучок.

До переслідування Галини Різак доєдналися декан медфаку професор Болдіжар, кращий друг екс-ректора Русина зі студентських років та їх юний ставленикґ, піонер з новим обличчям Девіняк.

За що ці люди мстять Івану Різаку шантажом дружини?

Мабуть, це не помста, а хворобливий стан.

Протягом багатьох років Іван Різак мав гарні відносини та підтримував їх.

У 2003-2004 роках тодішній губернатор Різак пролобіював призначення ректора Русина та його першого проректора Сливки, декана медичного факультету Болдіжара, відкривши навіть для цього спеціальність фармацію.

Тоді ж Іван Різак призначив сина ректора Русина директором онкологічного диспансеру.

Рятував професора Смоланку від кримінального переслідування.

Пролобіював призначення керівником закарпатської міліції Варцаби та одержання ним генерала мілції;

Віктора Русина - першим заступником начальника закарпатської міліції, вручив йому за дорученням Глави держави знак Заслуженого юриста України.

Вручив Іван Різак державні нагороди і ще окремим фігурантам цього списку.

Заслужений працівник промисловості - Володимиру Гісему.

Заслужений лікар України - професору Болдіжару.

Заслужений працівник освіти України - декану хімфаку Лендєлу.

З майбутнім генералом СБУ Рахівським товаришував з аспірантських років.

Під час роботи на державних посадах Іван Різак дотримався свого слова та ВСІХ домовленостей перед своїми соратниками та своїми опонентами.

За що знищують його сім'ю?

Наш.кор.