Замовниками вбивства сина екс-губернатора Закарпаття є представники "серйозної політико-бізнесової групи" Екс-губернатор Закарпаття Іван Різак в інтервю "Газеті по-українськи" та "Дзеркало тижня" підкреслив, що не змінив своєї думки , що замовниками вбивства сина є представники серйозної політико-бізнесової групи, яка намагається дискредитувати владу і дестабілізувати ситуацію в державі.

На прохання власкорів у Закарпатті вищеназваних газет (повні інтервю надіємось побачити в найближчих номерах) Іван Різак навів ті аргументи, які дають йому це стверджувати.

По-перше, замовники мають володіти серйозним капіталом, щоб здійснювати замовні вбивства в регіонах.

По-друге, вплив замовників у нашій області надзвичайно великий, оскільки серйозні посадові особи здійснювали особисте спостереження на місці злочину.

По-третє, було залучено серйозний ряд людей, які повинні були за дуже короткий час переконувати лідерів громадської думки області в брехливій версії самогубства сина Олексія.

По четверте (одне з основних ), вже через невеликий проміжок часу кілька сотень інтернет-видань поширили цю брехливу версію на своїх сторінках. А для цього потрібно як серйозні фінанси, так і серйозні організаційні можливості серед адміністраторів ЗМІ.

І накінець, слідчі і сьогодні натикаються на невидимий, але дуже сильний опір при спробі відійти навязаної ЗМІ версії.

Сьогодні почалися спроби шантажу батьків та рідних вбитого Олексія.

Іван Михайлович підкреслив, що організатори вбивства не розрахували , що керівництво держави і правоохоронних органів робитимуть все можливе, щоб вони (вбивці і замовники) за скоєне відповіли.

На завершення екс-губернатор зауважив, що таке замовлення на вбивство його сина могла віддати тільки психічно-неврівноважена людина, а також висловив переконання, що замовники і вбивці довго жалкуватимуть про прийняте рішення і будуть каятися і перед Богом і людьми.