Питаємо у СВОЇХ:ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?ХТО фінансує наркобариг у погонах та з вченими ступенями в УжНУ для публічного приниження Галини Різак? ХТО фінансує наркобариг у погонах?

Кидалово професорсько- гебешно-ментовське. Життя за ВСЕ спитає...

І нах@я вороги, коли такі СВОЇ.

Іван Різак: Вкотре можу повторити питання людям, з якими знайомий понад тридцять років і довгий час співпрацював в органах державної влади

Приватні особи, що передали професору, доктору медичних наук Торохтіну Олександру Михайловичу понад триста п'ятдесят тисяч гривень для організації спільних з Галиною Різак наукових досліджень, чекають від професора фінансового звіту. Кидалово професорсько-

гебешно-ментовське.

 

 

Олександр Торохтін

 

Кидали, що одні, що другі...Так просто в житті не буває. Чекаємо, спостерігаємо.

Які криші, такі і кришуємі. Іншого ми і не чекали.

Ми обов'язково дочекаємось ПУБЛІЧНОЇ РЕАКЦІЇ від Щербея та Торохтіна, Русина та Бисаги на наші звернення

Просто уточнюємо у відомих правоохоронців: ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?

Не втрачаємо надії, що колись проф. Торохтін та доцент Шербей відреагують на наші звернення

Ще одна новина для доцента Мирослава Щербея та його бізнес-партнерів, що разом підтримують доцентів Лендєла, Голуб (Попелич) та ін. відомих осіб в УжНУ Приватні особи, які передали у 2004 році їм в аренду автомобілі Audi A6 та Mercedes-Benz S-Class 500 4Matic, погоджуються, щоб у цей непростий час кошти за їх двадцятирічну аренду та кошти, вилучені від їх продажі, також були перераховані на рахунки наукових організацій для продовження наукової роботи Галини Різак.

Також для ремонту могили Олексія Різака, що системно пошкоджується вандалами в погонах...

Про інше потім поговоримо...

Шістки убивць Олексія Різака, команда тіньових митарів та наркобариг - перевертнів в погонах - влада в регіоні за допомогою ОЗУ в УжНУ та спецслужб продовжує знущання над Галиною Різак.

А поки. Продовжуємо уточнювати:

ХТО фінансує наркобариг у погонах та з вченими ступенями в УжНУ для публічного приниження Галини Різак?

У скільки обійшовся шабаш по її звільненню перед Новим роком?

Просто уточнюємо у відомих правоохоронців: ЗА СКІЛЬКИ І ВІД КОГО фальсифікувались розслідування вбивств Володимира Сливки та Олексія Різака?

Іван Різак: Вкотре можу повторити питання людям, з якими знайомий понад тридцять років і довгий час співпрацював в органах державної влади

Хто вбив екс-ректора Володимира Сливку?

Хто вбив мого сина Олексія?

Я продовжую чекати відповідей від генералів Василя Варцаби, Віктора Русина, полковника Лізанця та Володимира Лемака і не тільки від них.

Хто дав команду на нечувану фальсифікацію розслідування цих жорстоких злочинів?

За чиїм дорученням чи з власної ініціативи разом з екс-ректорами Смоланкою і Русином та їх ставлениками в УжНУ ви берете особисту участь у цькуванні дружини?

 

Поки що. Продовжуємо чекати.

Приватні особи, що передали професору, доктору медичних наук Торохтіну Олександру Михайловичу понад триста п'ятдесят тисяч гривень для організації спільних з Галиною Різак наукових досліджень, чекають від професора фінансового звіту.

Чекаємо також відповідної реакції від екс-ректора Василя Русина та професора Юрія Бисаги, які рекомендувала пана Торохтіна науковим консультантом докторської дисертації для Галини Вікторівни.

Доцент Мирослав Щербей, радник доцента в обласній раді на допомогу Галині Різак теж не йде. Усе так не буде!

Звертаємось до ще одного найсильніших лобістів декана Лендєла, його заступниці Голуб та професорів Сливки та Ониська депутата обласної ради Мирослава Щербея. Звертаємось до ще одного найсильніших лобістів декана Лендєла, його заступниці Голуб та професорів Сливки та Ониська депутата обласної ради Мирослава Щербея, одного з найближчих друзів, соратників та бізнес-партнерів нинішнього губернатора та найближчого радника голови обласної ради з проханням надати фінансову допомогу для наукової діяльності Галини Різак.

У 2003 році приватні особи, які знали Вас як людину слова, передали Вам трикімнатну квартиру в Ужгороді під Ваше слово та Ваші запевнення розраховуватись потихеньку, як тільки зможете.

Приватні особи переконались, що Ви вже можете, хоча пройшло вже двадцять років і погоджуються, якщо Ви почнете перераховувати кошти за квартиру на наукову діяльність Галини Різак та для підготовки і друку її нових книг і монографій.