Умови сьогодення спонукають громадськість до вивчення цифрових технологій. А особливо педагогічних та науково-педагогічних працівників, які працюють в умовах дистанційного навчання вже котрий рік. Тож викладачі УжНУ продовжують удосконалювати свої знання у сфері використання Google Workspace for Education.

17 червня центром інформаційних технологій УжНУ проведено чергову онлайн зустріч у рамках серії вебінарів щодо використання сервісів Google Workspace for Education. Ключовою темою було ознайомлення з новинками у навчальному середовищі для користувачів Google та додаткові розширення, які стануть корисними у роботі. У ході вебінару фахівці ЦІТ нагадали базові функції та продемонстрували розширені можливості використання в освітньому процесі таких сервісів, як Google Calendar, Google Keep.

Платформою для інтерактиву слугував Google Jamboard, а також Google документ, де учасники навчилися створювати коментарі та реакції з прикріпленням до конкретного співавтора під час спільної роботи над документом. Значна частина вебінару була присвячена висвітленню додаткових розширень для Google Chrome та Google Meet.

Це, зокрема, Screenity, який дозволяє записувати і коментувати свій екран, вкладки у браузері під час онлайн зустрічі; Google Meet Attendance List (інструкція), яке допомагає організатору сформувати список учасників, вказуючи такі деталі, як час приєднання та тривалість перебування на зустрічі.

Олексій Куруца запропонував учасникам долучитися до платформи Coursera (https://mooc4ua.online/ – Coursera for Ukraine) та отримати доступ до безкоштовної програми з більш ніж 6000 курсів від провідних університетів та партнерів Coursera. Це дозволяє поєднувати свої дисципліни з курсами та урізноманітнювати навчальний матеріал, чим можна більше зацікавлювати студентів.

Завершився вебінар обговоренням та міні-рубрикою “питання-відповіді”, ну і звичайно – отриманням сертифікатів після успішного складання тесту.