У Міністерстві освіти і науки активно працюють над питанням підвищення зарплати для фахівців усіх рівнів освіти. Про це повідомив міністр освіти та науки Оксен Лісовий в ефірі програми «Сніданок з 1+1». За його словами, гідний рівень оплати праці освітян є дуже важливим.

«Як громадянин, а не міністр, я скажу, що такі низькі зарплати – це приниження. Ми повинні виходити з такої позиції, як гідність людини. Ми повинні вийти на гідну оплату праці. Якщо ми хочемо виховувати громадянина, то ми повинні зробити так, щоб і педагог відчував себе гідною людиною. Тому оплата праці – дуже важлива», – наголосив міністр.

Також він повідомив, що триває обговорення цього питання на всіх політичних рівнях.

«У процесі мого спілкування з Президентом, прем'єр-міністром, віцепрем'єр-міністром, на всіх політичних рівнях є розуміння цієї проблеми. Моделі оплати праці і рішення – в роботі», – зауважив Лісовий.

Він наголосив, що підвищення буде стосуватись усіх освітян: працівників позашкільних закладів освіти, вихователів дитсадків, вчителів та викладачів.

«Є мета – вона поставлена. Підвищення повинно бути системним. Інше питання – який принцип, пріоритизація, шлях. Це зараз активно опрацьовується на всіх рівнях», – підкреслив Лісовий.