Уряд Республіки Казахстан пропонує українцям 40 державних стипендій на 2023/24 навчальний рік.

Серед них 30 стипендій для здобуття освітнього рівня «Бакалавр» та 10 стипендій освітнього рівня «Магістр». Участь у конкурсі можуть узяти претенденти, успішність котрих має бути не нижче оцінки В.

Для участі в конкурсі кандидати мають подати заяву на навчання в закладах вищої освіти Казахстану встановленого зразка, заповнену друкованими літерами, з фотографією, копію документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт) та нотаріально засвідчену копію документа про попередній рівень освіти та додаток до нього.

Зокрема, учні шкіл мають подати нотаріально засвідчену довідка про навчання у випускному класі з оцінками за останнє півріччя, а студенти, які не отримали дипломи про освіту – нотаріально засвідчений витяг із залікової книжки та нотаріально засвідчений документ про повну загальну середню освіту з додатком і довідку із закладу освіти, що підтверджує їхній студентський статус (українською мовою).

Також кандидати мають подати медичну довідку для тих, хто виїжджає на навчання за кордон, видану офіційним органом охорони здоров'я і медичну довідку про відсутність ВІЛ/СНІД, видану офіційним органом охорони здоров'я.

Довідка має бути двомовною (українська / англійська або українською з неофіційним перекладом на англійську мову).

Окрім того, учасникам конкурсу необхідно подати мотиваційне есе англійською мовою, рекомендаційний лист англійською мовою та довідку про відсутність судимості, перекладену англійською мовою і нотаріально засвідчену. Кандидати мають подати до Міністерства освіти пакет документів в електронній формі. Скановані документи (формат PDF) надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа зазначити «Стипендії на навчання в Республіці Казахстан 2023-2024».

Паперову форму документів кандидатам необхідно мати при собі після прибуття.