Премія «Danubius young scientist award» започаткована в 2011 році австрійським Федеральним міністерством освіти, науки і досліджень (BMWFW) та Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи (IDM).

Метою створення даної премії є відзначення та висвітлення праці молодих дослідників. Нагорода заохочує молодих вчених приймати участь в дослідженнях проблематики, що стосується безпосередньо Дунайського регіону.

У 2023 році ця нагорода, як і попередніми роками, буде вручатися 14 молодим вченим з кожної країни, яка є частиною Стратегії ЄС для Дунайського регіону – Австрії, Боснії Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Чехії, України, Німеччини, Угорщини, Молдови, Чорногорії, Сербії, Республіки Словаччина, Словенія і Румунія.

Критерії нагородження:

- Наукова досконалість та інноваційний підхід до дослідження

- Тематична актуальність наукової роботи (дослідження проблематики Дунайського регіону)

- Актуальність наукової роботи за межами національних кордонів

- Потенціал кандидата (інтеграція в міжнародній мережі, участь у наукових проєктах, історії публікацій, досвід викладання тощо)

- Кандидат повинен здобути диплом магістра/PhD не більше ніж 5 років тому

- Заявки для участі від бакалаврів не приймаються

До участі запрошуються науковці з різних спеціальностей.

Кінцевий термін подачі заявки - 5 травня 2023 р.

У випадку додаткових запитань звертайтесь до відділу міжнародних зв'язків - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.